Vancouver Slovak Mission Society

Ranking


RANKING based on All games by Roman

RankPlayer# of gamesLast game datePoints
1Filip12020-01-19107.1
2MiskoO12020-01-19102.5
3Richard12020-01-19102.2
4JankoP12020-01-19100.5
5MarekK12020-01-1999.6
6JozefS12020-01-1999.6
7MiroD12020-01-1997.9
8Roman52020-01-1993.2

Ranking constants

Start points: 100
Delta for G2: 40%
Extra for G2: 1%
Delta for G4: 20%
Extra for G4: 0.5%

All games by Roman
DatePlayersResults
2020-01-19
RichardBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.2
:
RomanBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.2
12 : 10
11 : 8
2020-01-19
RomanBody pred hrou: 98.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.1
:
MiskoOBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.5
9 : 11
7 : 11
2020-01-19
RomanBody pred zapasom: 96.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.6
,
JankoPBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.5
:
MarekKBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.6
,
JozefSBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.6
22 : 20
2020-01-19
FilipBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 106.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 107.1
:
RomanBody pred zapasom: 96.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 90.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 90.6
21 : 10
20 : 22
21 : 11
2020-01-19
RomanBody pred hrou: 90.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 92.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 93.2
:
MiroDBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.9
12 : 14
11 : 5