Vancouver Slovak Mission Society

Ranking


RANKING based on All games by PavelK

RankPlayer# of gamesLast game datePoints
1JozefS152020-03-12122.0
2JozefD32020-03-12106.7
3PavolG32020-02-13103.9
4JankoB42020-03-12103.5
5MartinK42020-02-13103.1
6HonzaP12019-12-28102.6
7MiriamP42020-02-13101.6
8HeidiN12019-12-28101.0
9JankaZ92020-03-1299.4
10MiskoO82020-03-1296.9
11MichalK42020-01-0992.8
12PavelK322020-03-1276.4

Ranking constants

Start points: 100
Delta for G2: 40%
Extra for G2: 1%
Delta for G4: 20%
Extra for G4: 0.5%

All games by PavelK
DatePlayersResults
2019-12-28
HeidiNBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.0
:
PavelKBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.4
23 : 21
2019-12-28
PavelKBody pred hrou: 99.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 104.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 104.4
:
MichalKBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.3
21 : 9
2019-12-28
HonzaPBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.6
:
PavelKBody pred zapasom: 104.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.2
21 : 16
2020-01-09
JozefSBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.8
,
JankaZBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.8
:
MichalKBody pred zapasom: 95.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 93.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 93.6
,
PavelKBody pred zapasom: 102.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.4
21 : 12
2020-01-09
JozefSBody pred zapasom: 101.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.4
,
MichalKBody pred zapasom: 93.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.2
:
JankaZBody pred zapasom: 101.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.3
,
PavelKBody pred zapasom: 100.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.0
21 : 19
2020-01-09
JozefSBody pred zapasom: 102.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 104.0
,
PavelKBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.5
:
JankaZBody pred zapasom: 101.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.8
,
MichalKBody pred zapasom: 94.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 92.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 92.8
21 : 13
2020-01-09
PavelKBody pred hrou: 101.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.2
:
JankaZBody pred zapasom: 99.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.5
21 : 17
2020-01-09
PavelKBody pred hrou: 103.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.9
:
JozefSBody pred zapasom: 104.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 106.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 106.6
15 : 21
2020-01-09
PavelKBody pred hrou: 100.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.5
:
JozefSBody pred zapasom: 106.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 109.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 109.3
14 : 21
2020-01-09
JankaZBody pred hrou: 98.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.9
:
PavelKBody pred zapasom: 98.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.5
14 : 21
2020-02-13
PavolGBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.4
:
PavelKBody pred zapasom: 101.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.3
11 : 8
2020-02-13
PavelKBody pred hrou: 100.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.2
:
MartinKBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.3
8 : 11
2020-02-13
JozefSBody pred hrou: 109.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 112.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 112.5
:
PavelKBody pred zapasom: 99.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.2
11 : 3
2020-02-13
PavelKBody pred hrou: 96.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.8
:
MiskoOBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.5
7 : 11
2020-02-13
PavelKBody pred hrou: 94.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.3
:
MiriamPBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.7
10 : 12
2020-02-13
MiskoOBody pred zapasom: 101.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.9
,
PavelKBody pred zapasom: 94.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 93.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 93.7
:
MartinKBody pred zapasom: 101.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.1
,
MiriamPBody pred zapasom: 100.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.4
17 : 21
2020-02-13
PavelKBody pred zapasom: 93.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.1
,
JozefSBody pred zapasom: 112.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 112.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 112.9
:
MiskoOBody pred zapasom: 100.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.5
,
MiriamPBody pred zapasom: 101.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.1
12 : 10
2020-02-13
PavolGBody pred zapasom: 101.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.8
,
MartinKBody pred zapasom: 102.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.5
:
PavelKBody pred zapasom: 94.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 93.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 93.7
,
JozefSBody pred zapasom: 112.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 112.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 112.4
11 : 9
2020-02-13
MartinKBody pred zapasom: 102.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.1
,
MiriamPBody pred zapasom: 101.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.6
:
MiskoOBody pred zapasom: 100.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.0
,
PavelKBody pred zapasom: 93.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 93.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 93.2
11 : 8
2020-02-13
PavolGBody pred zapasom: 101.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.9
,
JozefSBody pred zapasom: 112.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 114.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 114.7
:
MiskoOBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.8
,
PavelKBody pred zapasom: 93.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 91.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 91.2
11 : 0
2020-02-27
JozefSBody pred hrou: 114.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 120.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 121.3
:
PavelKBody pred zapasom: 91.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 85.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 85.6
21 : 9
21 : 13
21 : 15
2020-02-27
JozefSBody pred hrou: 121.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 128.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 129.0
:
PavelKBody pred zapasom: 85.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 78.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 78.9
21 : 4
21 : 10
21 : 16
2020-02-27
JozefSBody pred hrou: 129.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 126.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 127.4
:
PavelKBody pred zapasom: 78.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 81.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 81.5
21 : 12
21 : 13
21 : 18
2020-03-12
JozefDBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.7
,
JozefSBody pred zapasom: 127.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 129.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 129.6
:
PavelKBody pred zapasom: 81.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 79.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 79.7
,
JankaZBody pred zapasom: 95.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 93.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 93.8
21 : 8
2020-03-12
PavelKBody pred zapasom: 79.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 79.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 79.9
,
JankaZBody pred zapasom: 93.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.0
:
MiskoOBody pred zapasom: 97.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.8
,
JankoBBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.9
19 : 21
2020-03-12
JozefDBody pred zapasom: 101.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.1
,
JankaZBody pred zapasom: 94.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.2
:
PavelKBody pred zapasom: 79.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 78.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 78.8
,
JankoBBody pred zapasom: 99.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.6
21 : 13
2020-03-12
PavelKBody pred zapasom: 78.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 80.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 80.1
,
JankoBBody pred zapasom: 98.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.2
:
MiskoOBody pred zapasom: 97.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.6
,
JozefSBody pred zapasom: 129.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 128.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 128.0
21 : 19
2020-03-12
JozefDBody pred hrou: 103.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 106.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 106.7
:
PavelKBody pred zapasom: 80.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 76.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 76.8
21 : 8
2020-03-12
JozefSBody pred hrou: 128.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 121.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 122.0
:
PavelKBody pred zapasom: 76.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 82.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 83.1
15 : 21
2020-03-12
PavelKBody pred hrou: 83.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 79.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 79.3
:
JankaZBody pred zapasom: 95.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.4
8 : 21
2020-03-12
PavelKBody pred hrou: 79.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 79.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 79.4
:
MiskoOBody pred zapasom: 96.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.9
17 : 21
2020-03-12
PavelKBody pred hrou: 79.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 76.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 76.4
:
JankoBBody pred zapasom: 100.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.5
9 : 21