Vancouver Slovak Mission Society

Ranking


RANKING based on All games by OliverP

RankPlayer# of gamesLast game datePoints
1MartinP32019-12-28103.1
2JozefS12019-12-27102.9
3MikaM12019-12-28102.1
4MariaB12019-12-28101.3
5OliverP92019-12-28101.2
6OliverO12019-12-27101.0
7NinaL12019-12-2899.2
8MartinaP12019-12-2797.3
9JakubD22019-12-2893.8

Ranking constants

Start points: 100
Delta for G2: 40%
Extra for G2: 1%
Delta for G4: 20%
Extra for G4: 0.5%

All games by OliverP
DatePlayersResults
2019-12-27
OliverPBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.3
:
JakubDBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.8
10 : 2
2019-12-27
OliverPBody pred hrou: 103.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.4
:
MartinPBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.1
9 : 11
2019-12-27
OliverPBody pred hrou: 102.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.6
:
OliverOBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.0
9 : 11
2019-12-27
MartinaPBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.3
,
OliverPBody pred zapasom: 101.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.8
:
MartinPBody pred zapasom: 101.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 104.0
,
JozefSBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.9
14 : 21
14 : 21
2019-12-28
MariaBBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.3
:
OliverPBody pred zapasom: 98.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.8
11 : 8
2019-12-28
NinaLBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.2
:
OliverPBody pred zapasom: 97.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.8
9 : 11
2019-12-28
MikaMBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.1
:
OliverPBody pred zapasom: 98.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.9
11 : 6
2019-12-28
OliverPBody pred hrou: 96.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.1
:
JakubDBody pred zapasom: 96.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 93.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 93.8
11 : 3
2019-12-28
OliverPBody pred hrou: 100.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.2
:
MartinPBody pred zapasom: 104.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.1
11 : 9