Vancouver Slovak Mission Society

Ranking


RANKING based on All games by NinaL

RankPlayer# of gamesLast game datePoints
1MariaB12019-12-28105.4
2JakubD12019-12-28103.4
3MartinP12019-12-28102.8
4MikaM12019-12-28102.7
5OliverP12019-12-28100.6
6NinaL52019-12-2886.1

Ranking constants

Start points: 100
Delta for G2: 40%
Extra for G2: 1%
Delta for G4: 20%
Extra for G4: 0.5%

All games by NinaL
DatePlayersResults
2019-12-28
MariaBBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 105.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 105.4
:
NinaLBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.9
11 : 5
11 : 4
2019-12-28
NinaLBody pred hrou: 94.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 92.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 92.4
:
MikaMBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.7
4 : 11
2019-12-28
NinaLBody pred hrou: 92.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 91.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 92.0
:
OliverPBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.6
9 : 11
2019-12-28
NinaLBody pred hrou: 92.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 88.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 88.8
:
JakubDBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.4
2 : 11
2019-12-28
NinaLBody pred hrou: 88.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 86.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 86.1
:
MartinPBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.8
3 : 11