Vancouver Slovak Mission Society

Ranking


RANKING based on All games by MiskoO

RankPlayer# of gamesLast game datePoints
1JozefD72020-03-12109.2
2Filip12020-01-19106.0
3PavolG52020-03-12105.8
4JankoB62020-03-12105.0
5JozefS122020-03-12104.4
6DusanB12020-01-19102.6
7Richard12020-01-19102.4
8JankaZ22020-03-12100.3
9MartinK92020-03-0598.2
10Roman12020-01-1997.4
11MiriamP92020-03-0595.4
12PavelK82020-03-1293.5
13MiskoO362020-03-1290.4

Ranking constants

Start points: 100
Delta for G2: 40%
Extra for G2: 1%
Delta for G4: 20%
Extra for G4: 0.5%

All games by MiskoO
DatePlayersResults
2020-01-19
MiskoOBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.7
:
FilipBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 105.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 106.0
10 : 21
18 : 21
2020-01-19
RomanBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.4
:
MiskoOBody pred zapasom: 94.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.6
9 : 11
7 : 11
2020-01-19
MiskoOBody pred hrou: 97.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.7
:
RichardBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.4
7 : 11
11 : 7
5 : 11
2020-01-19
MiskoOBody pred hrou: 95.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 93.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 93.5
:
DusanBBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.6
7 : 11
8 : 11
2020-01-19
MiskoOBody pred hrou: 93.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.6
:
JozefSBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.0
16 : 21
21 : 12
15 : 21
2020-02-13
MiskoOBody pred hrou: 94.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.0
:
MartinKBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.7
11 : 8
2020-02-13
PavolGBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.3
:
MiskoOBody pred zapasom: 96.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 93.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 93.9
11 : 5
2020-02-13
MiskoOBody pred hrou: 93.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.8
:
MiriamPBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.3
11 : 7
2020-02-13
PavelKBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.4
:
MiskoOBody pred zapasom: 95.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.6
7 : 11
2020-02-13
MiskoOBody pred hrou: 97.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.6
:
JozefSBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.2
11 : 9
2020-02-13
MiskoOBody pred zapasom: 98.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.8
,
PavelKBody pred zapasom: 98.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.6
:
MartinKBody pred zapasom: 98.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.5
,
MiriamPBody pred zapasom: 98.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.1
17 : 21
2020-02-13
PavelKBody pred zapasom: 97.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.0
,
JozefSBody pred zapasom: 99.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.6
:
MiskoOBody pred zapasom: 97.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.5
,
MiriamPBody pred zapasom: 99.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.8
12 : 10
2020-02-13
PavolGBody pred zapasom: 102.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.3
,
MartinKBody pred zapasom: 99.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.5
:
MiskoOBody pred zapasom: 97.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.5
,
MiriamPBody pred zapasom: 98.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.8
11 : 6
2020-02-13
MartinKBody pred zapasom: 100.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.1
,
MiriamPBody pred zapasom: 97.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.4
:
MiskoOBody pred zapasom: 96.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.0
,
PavelKBody pred zapasom: 98.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.5
11 : 8
2020-02-13
PavolGBody pred zapasom: 103.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 105.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 105.5
,
JozefSBody pred zapasom: 99.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.7
:
MiskoOBody pred zapasom: 96.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 93.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 93.9
,
PavelKBody pred zapasom: 97.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.3
11 : 0
2020-02-20
MiriamPBody pred hrou: 98.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.8
:
MiskoOBody pred zapasom: 93.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.9
12 : 21
2020-02-20
MiskoOBody pred hrou: 97.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.4
:
PavolGBody pred zapasom: 105.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 109.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 109.3
11 : 21
2020-02-20
JozefSBody pred hrou: 101.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 104.2
:
MiskoOBody pred zapasom: 94.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 92.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 92.3
21 : 14
2020-02-20
MartinKBody pred hrou: 101.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.4
:
MiskoOBody pred zapasom: 92.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 92.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 92.5
22 : 20
2020-03-05
JankoBBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.8
,
MiriamPBody pred zapasom: 94.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.5
:
JozefDBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.4
,
MiskoOBody pred zapasom: 92.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 91.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 91.9
21 : 15
20 : 22
2020-03-05
MartinKBody pred zapasom: 101.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.5
,
JozefSBody pred zapasom: 104.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.3
:
JozefDBody pred zapasom: 99.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.5
,
MiskoOBody pred zapasom: 91.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 92.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 92.9
22 : 20
17 : 21
2020-03-05
JankoBBody pred zapasom: 100.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.7
,
JozefSBody pred zapasom: 103.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 104.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 104.2
:
MartinKBody pred zapasom: 100.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.7
,
MiskoOBody pred zapasom: 92.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 92.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 92.2
21 : 11
17 : 21
2020-03-05
MartinKBody pred zapasom: 99.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.2
,
MiskoOBody pred zapasom: 92.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 91.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 91.7
:
JozefDBody pred zapasom: 100.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.2
,
MiriamPBody pred zapasom: 95.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.2
15 : 21
21 : 19
2020-03-05
MartinKBody pred hrou: 99.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.2
:
MiskoOBody pred zapasom: 91.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 92.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 92.9
10 : 12
2020-03-05
MiskoOBody pred hrou: 92.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 92.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 92.7
:
JozefSBody pred zapasom: 104.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 104.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 104.6
9 : 11
2020-03-05
MiriamPBody pred hrou: 96.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.4
:
MiskoOBody pred zapasom: 92.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 93.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 93.7
9 : 11
2020-03-05
JozefDBody pred hrou: 101.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.0
:
MiskoOBody pred zapasom: 93.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 92.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 92.1
11 : 6
2020-03-12
JozefDBody pred zapasom: 103.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 104.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 104.4
,
JozefSBody pred zapasom: 104.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 106.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 106.1
:
MiskoOBody pred zapasom: 92.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 90.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 90.8
,
JankoBBody pred zapasom: 101.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.3
21 : 13
2020-03-12
PavelKBody pred zapasom: 95.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.9
,
JankaZBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.6
:
MiskoOBody pred zapasom: 90.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 91.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 91.3
,
JankoBBody pred zapasom: 100.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.9
19 : 21
2020-03-12
JozefDBody pred zapasom: 104.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 105.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 105.2
,
JankaZBody pred zapasom: 99.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.3
:
MiskoOBody pred zapasom: 91.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 90.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 90.7
,
JozefSBody pred zapasom: 106.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 105.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 105.4
21 : 17
2020-03-12
PavelKBody pred zapasom: 94.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.4
,
JankoBBody pred zapasom: 100.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.3
:
MiskoOBody pred zapasom: 90.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 90.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 90.4
,
JozefSBody pred zapasom: 105.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 105.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 105.0
21 : 19
2020-03-12
JozefDBody pred hrou: 105.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 109.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 109.2
:
MiskoOBody pred zapasom: 90.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 86.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 86.7
21 : 9
2020-03-12
JozefSBody pred hrou: 105.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 104.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 104.4
:
MiskoOBody pred zapasom: 86.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 87.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 87.7
23 : 21
2020-03-12
PavelKBody pred hrou: 95.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 93.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 93.5
:
MiskoOBody pred zapasom: 87.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 89.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 90.0
17 : 21
2020-03-12
MiskoOBody pred hrou: 90.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 86.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 86.6
:
JankoBBody pred zapasom: 101.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 104.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 105.0
10 : 21
2020-03-12
PavolGBody pred hrou: 109.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 105.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 105.8
:
MiskoOBody pred zapasom: 86.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 90.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 90.4
16 : 21