Vancouver Slovak Mission Society

Ranking


RANKING based on All games by MiriamP

RankPlayer# of gamesLast game datePoints
1JozefS132020-03-05121.7
2PavolG42020-02-20105.3
3JozefD42020-03-05103.8
4JankoB32020-03-05101.7
5MiskoO92020-03-0599.8
6JankaZ62020-02-0698.9
7PavelK42020-02-1397.6
8MartinK152020-03-0596.0
9MiriamP282020-03-0584.4

Ranking constants

Start points: 100
Delta for G2: 40%
Extra for G2: 1%
Delta for G4: 20%
Extra for G4: 0.5%

All games by MiriamP
DatePlayersResults
2020-01-29
MiriamPBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.4
,
MartinKBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.4
:
JankaZBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.9
,
JozefSBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.9
18 : 21
14 : 21
16 : 21
2020-01-29
MiriamPBody pred zapasom: 97.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.9
,
MartinKBody pred zapasom: 97.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.9
:
JankaZBody pred zapasom: 102.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.7
,
JozefSBody pred zapasom: 102.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.7
21 : 17
8 : 21
22 : 20
20 : 22
2020-01-29
MiriamPBody pred zapasom: 96.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.9
,
MartinKBody pred zapasom: 96.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.9
:
JankaZBody pred zapasom: 103.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 104.1
,
JozefSBody pred zapasom: 103.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 104.1
17 : 21
15 : 21
21 : 16
2020-02-06
MiriamPBody pred zapasom: 96.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.6
,
MartinKBody pred zapasom: 96.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.6
:
JankaZBody pred zapasom: 104.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 106.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 106.5
,
JozefSBody pred zapasom: 104.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 106.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 106.5
17 : 21
11 : 21
2020-02-06
JankaZBody pred zapasom: 106.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.4
,
MartinKBody pred zapasom: 94.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 90.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 91.0
:
MiriamPBody pred zapasom: 94.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.6
,
JozefSBody pred zapasom: 106.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 110.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 111.0
11 : 21
13 : 21
16 : 21
16 : 21
2020-02-06
JankaZBody pred zapasom: 102.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.9
,
MiriamPBody pred zapasom: 98.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.3
:
MartinKBody pred zapasom: 91.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.6
,
JozefSBody pred zapasom: 111.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 115.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 115.3
9 : 21
18 : 21
16 : 21
11 : 21
15 : 21
18 : 21
2020-02-13
MiriamPBody pred hrou: 95.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.3
:
JozefSBody pred zapasom: 115.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 115.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 115.4
9 : 11
2020-02-13
MiriamPBody pred hrou: 95.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 93.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 93.6
:
PavolGBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.9
6 : 11
2020-02-13
MiskoOBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.4
:
MiriamPBody pred zapasom: 93.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 92.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 92.3
11 : 7
2020-02-13
PavelKBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.0
:
MiriamPBody pred zapasom: 92.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 93.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 93.5
10 : 12
2020-02-13
MartinKBody pred hrou: 94.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 93.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 93.9
:
MiriamPBody pred zapasom: 93.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.5
10 : 12
2020-02-13
MiskoOBody pred zapasom: 101.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.5
,
PavelKBody pred zapasom: 99.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.0
:
MartinKBody pred zapasom: 93.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.9
,
MiriamPBody pred zapasom: 94.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.5
17 : 21
2020-02-13
PavelKBody pred zapasom: 98.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.3
,
JozefSBody pred zapasom: 115.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 115.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 115.7
:
MiskoOBody pred zapasom: 100.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.3
,
MiriamPBody pred zapasom: 95.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.3
12 : 10
2020-02-13
PavolGBody pred zapasom: 101.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.9
,
MartinKBody pred zapasom: 94.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.9
:
MiskoOBody pred zapasom: 100.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.3
,
MiriamPBody pred zapasom: 95.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.4
11 : 6
2020-02-13
MartinKBody pred zapasom: 95.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.6
,
MiriamPBody pred zapasom: 94.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.1
:
MiskoOBody pred zapasom: 99.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.6
,
PavelKBody pred zapasom: 98.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.6
11 : 8
2020-02-13
MartinKBody pred zapasom: 96.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.0
,
MiriamPBody pred zapasom: 95.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.5
:
PavolGBody pred zapasom: 102.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.5
,
JozefSBody pred zapasom: 115.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 116.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 116.3
7 : 11
2020-02-20
JozefSBody pred hrou: 116.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 120.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 120.3
:
MiriamPBody pred zapasom: 94.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 90.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 90.9
21 : 9
2020-02-20
MiriamPBody pred hrou: 90.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 88.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 88.1
:
MiskoOBody pred zapasom: 98.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.7
12 : 21
2020-02-20
MartinKBody pred hrou: 96.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.7
:
MiriamPBody pred zapasom: 88.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 87.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 87.8
21 : 18
2020-02-20
MiriamPBody pred hrou: 87.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 86.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 86.3
:
PavolGBody pred zapasom: 103.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 105.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 105.3
14 : 21
2020-03-05
JankoBBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.4
,
MiriamPBody pred zapasom: 86.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 86.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 86.7
:
MartinKBody pred zapasom: 96.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.5
,
JozefSBody pred zapasom: 120.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 120.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 120.1
13 : 21
21 : 17
2020-03-05
JankoBBody pred zapasom: 100.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.0
,
MiriamPBody pred zapasom: 86.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 88.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 88.1
:
JozefDBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.8
,
MiskoOBody pred zapasom: 101.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.5
21 : 15
20 : 22
2020-03-05
JankoBBody pred zapasom: 102.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.7
,
JozefSBody pred zapasom: 120.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 119.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 119.7
:
JozefDBody pred zapasom: 98.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.2
,
MiriamPBody pred zapasom: 88.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 88.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 88.5
15 : 21
21 : 11
2020-03-05
MartinKBody pred zapasom: 96.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.5
,
MiskoOBody pred zapasom: 100.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.4
:
JozefDBody pred zapasom: 99.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.5
,
MiriamPBody pred zapasom: 88.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 89.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 89.7
15 : 21
21 : 19
2020-03-05
JozefDBody pred hrou: 100.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.8
:
MiriamPBody pred zapasom: 89.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 86.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 86.5
11 : 2
2020-03-05
MiriamPBody pred hrou: 86.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 86.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 86.3
:
MartinKBody pred zapasom: 95.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.0
11 : 13
2020-03-05
MiriamPBody pred hrou: 86.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 86.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 86.2
:
MiskoOBody pred zapasom: 99.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.8
9 : 11
2020-03-05
MiriamPBody pred hrou: 86.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 84.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 84.4
:
JozefSBody pred zapasom: 119.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 121.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 121.7
4 : 11