Vancouver Slovak Mission Society

Ranking


RANKING based on All games by MikaM

RankPlayer# of gamesLast game datePoints
1MikaM62019-12-28107.7
2MariaB22019-12-28100.6
3MartinP12019-12-2899.6
4OliverP12019-12-2898.2
5JakubD12019-12-2897.8
6NinaL12019-12-2897.3

Ranking constants

Start points: 100
Delta for G2: 40%
Extra for G2: 1%
Delta for G4: 20%
Extra for G4: 0.5%

All games by MikaM
DatePlayersResults
2019-12-28
MariaBBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.3
:
MikaMBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.9
9 : 11
2019-12-28
NinaLBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.3
:
MikaMBody pred zapasom: 100.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.8
4 : 11
2019-12-28
MikaMBody pred hrou: 103.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 105.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 105.8
:
OliverPBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.2
11 : 6
2019-12-28
MikaMBody pred hrou: 105.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 108.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 108.2
:
JakubDBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.8
11 : 5
2019-12-28
MikaMBody pred hrou: 108.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 108.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 108.8
:
MartinPBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.6
11 : 9
2019-12-28
MariaBBody pred hrou: 99.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.6
:
MikaMBody pred zapasom: 108.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 107.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 107.7
11 : 9