Vancouver Slovak Mission Society

Ranking


RANKING based on All games by MartinaP

RankPlayer# of gamesLast game datePoints
1VladoP12019-12-28103.6
2MartinP12019-12-27102.9
3JozefS12019-12-27102.9
4JankoL12019-12-28100.5
5OliverP12019-12-2797.3
6MartinaP32019-12-2893.9

Ranking constants

Start points: 100
Delta for G2: 40%
Extra for G2: 1%
Delta for G4: 20%
Extra for G4: 0.5%

All games by MartinaP
DatePlayersResults
2019-12-27
MartinaPBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.3
,
OliverPBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.3
:
MartinPBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.9
,
JozefSBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.9
14 : 21
14 : 21
2019-12-28
VladoPBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.6
:
MartinaPBody pred zapasom: 97.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 93.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.0
21 : 12
2019-12-28
MartinaPBody pred hrou: 94.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 93.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 93.9
:
JankoLBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.5
19 : 21