Vancouver Slovak Mission Society

Ranking


RANKING based on All games by MartinP

RankPlayer# of gamesLast game datePoints
1MartinP92019-12-28106.1
2MariaB12019-12-28103.2
3JozefS12019-12-27102.7
4MikaM12019-12-28101.2
5JakubD22019-12-2898.6
6OliverP32019-12-2898.0
7OliverO12019-12-2797.7
8MartinaP12019-12-2797.4
9NinaL12019-12-2896.9

Ranking constants

Start points: 100
Delta for G2: 40%
Extra for G2: 1%
Delta for G4: 20%
Extra for G4: 0.5%

All games by MartinP
DatePlayersResults
2019-12-27
OliverPBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.3
:
MartinPBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.9
9 : 11
2019-12-27
OliverOBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.7
:
MartinPBody pred zapasom: 100.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.4
5 : 11
2019-12-27
JakubDBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.0
:
MartinPBody pred zapasom: 103.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 104.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 104.6
8 : 11
2019-12-27
MartinaPBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.4
,
OliverPBody pred zapasom: 99.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.7
:
MartinPBody pred zapasom: 104.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 107.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 107.4
,
JozefSBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.7
14 : 21
14 : 21
2019-12-28
MariaBBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.2
:
MartinPBody pred zapasom: 107.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 104.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 104.3
11 : 4
2019-12-28
NinaLBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.9
:
MartinPBody pred zapasom: 104.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 107.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 107.6
3 : 11
2019-12-28
MikaMBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.2
:
MartinPBody pred zapasom: 107.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 106.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 106.5
11 : 9
2019-12-28
OliverPBody pred hrou: 96.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.0
:
MartinPBody pred zapasom: 106.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 105.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 105.4
11 : 9
2019-12-28
JakubDBody pred hrou: 99.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.6
:
MartinPBody pred zapasom: 105.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 106.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 106.1
10 : 12