Vancouver Slovak Mission Society

Ranking


RANKING based on All games by MariaB

RankPlayer# of gamesLast game datePoints
1MariaB62019-12-28107.8
2JakubD12019-12-28101.6
3MikaM22019-12-28100.6
4OliverP12019-12-2899.0
5MartinP12019-12-2897.3
6NinaL12019-12-2894.9

Ranking constants

Start points: 100
Delta for G2: 40%
Extra for G2: 1%
Delta for G4: 20%
Extra for G4: 0.5%

All games by MariaB
DatePlayersResults
2019-12-28
MariaBBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 105.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 105.4
:
NinaLBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.9
11 : 5
11 : 4
2019-12-28
MariaBBody pred hrou: 105.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 104.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 104.5
:
MikaMBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.1
9 : 11
2019-12-28
MariaBBody pred hrou: 104.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 105.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 105.6
:
OliverPBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.0
11 : 8
2019-12-28
MariaBBody pred hrou: 105.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 104.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 104.3
:
JakubDBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.6
8 : 11
2019-12-28
MariaBBody pred hrou: 104.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 107.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 107.1
:
MartinPBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.3
11 : 4
2019-12-28
MariaBBody pred hrou: 107.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 107.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 107.8
:
MikaMBody pred zapasom: 101.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.6
11 : 9