Vancouver Slovak Mission Society

Ranking


RANKING based on All games by MarekK

RankPlayer# of gamesLast game datePoints
1MarekK222020-02-07139.4
2PavelH32019-12-15104.1
3JankoP42020-01-19102.8
4JankaZ22019-12-15101.3
5Roman12020-01-19101.2
6DusanB12020-01-19100.3
7JankoB12019-12-2798.3
8JozefD22019-12-2898.0
9MiroD42020-01-1998.0
10MichalK12019-12-2896.0
11HeidiN12019-12-2895.9
12VladoP12019-12-2895.2
13HonzaP12019-12-2895.1
14JankoL12019-12-2894.8
15JozefS82020-02-0793.7
16ZuzkaH32019-12-1592.2

Ranking constants

Start points: 100
Delta for G2: 40%
Extra for G2: 1%
Delta for G4: 20%
Extra for G4: 0.5%

All games by MarekK
DatePlayersResults
2019-12-15
MarekKBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.7
:
JankaZBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.4
11 : 2
2019-12-15
MarekKBody pred hrou: 103.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 104.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 104.5
:
PavelHBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.6
17 : 15
2019-12-15
MarekKBody pred hrou: 104.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 108.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 108.5
:
ZuzkaHBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.0
11 : 1
2019-12-15
MarekKBody pred hrou: 108.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 109.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 109.2
:
JozefSBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.6
11 : 9
2019-12-15
MarekKBody pred zapasom: 109.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 109.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 109.7
,
ZuzkaHBody pred zapasom: 96.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.5
:
PavelHBody pred zapasom: 99.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.1
,
JozefSBody pred zapasom: 99.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.2
21 : 18
2019-12-15
JankaZBody pred zapasom: 96.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.3
,
PavelHBody pred zapasom: 99.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 104.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 104.1
:
MarekKBody pred zapasom: 109.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 104.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 104.7
,
ZuzkaHBody pred zapasom: 96.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 92.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 92.2
21 : 16
21 : 15
21 : 10
2019-12-27
JozefDBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.2
:
MarekKBody pred zapasom: 104.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.9
21 : 17
2019-12-27
JankoBBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.3
:
MarekKBody pred zapasom: 102.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 104.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 104.9
16 : 21
2019-12-27
JozefSBody pred hrou: 99.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.0
:
MarekKBody pred zapasom: 104.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 108.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 108.4
12 : 21
2019-12-28
MarekKBody pred hrou: 108.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 112.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 112.7
:
MichalKBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.0
21 : 10
2019-12-28
MarekKBody pred hrou: 112.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 118.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 118.2
:
JankoLBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.8
21 : 7
2019-12-28
MarekKBody pred hrou: 118.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 122.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 122.5
:
HeidiNBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.9
21 : 9
2019-12-28
MarekKBody pred hrou: 122.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 127.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 127.7
:
HonzaPBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.1
21 : 7
2019-12-28
MarekKBody pred hrou: 127.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 132.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 132.7
:
VladoPBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.2
21 : 7
2019-12-28
MarekKBody pred hrou: 132.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 137.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 137.6
:
JozefDBody pred zapasom: 102.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.0
21 : 14
21 : 10
2020-01-19
JankoPBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.5
,
JozefSBody pred zapasom: 96.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.5
:
MarekKBody pred zapasom: 137.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 135.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 135.9
,
MiroDBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.8
21 : 18
2020-01-19
DusanBBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.3
,
JankoPBody pred zapasom: 101.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.9
:
MarekKBody pred zapasom: 135.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 135.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 135.7
,
MiroDBody pred zapasom: 98.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.6
20 : 22
2020-01-19
MarekKBody pred hrou: 135.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 136.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 136.9
:
MiroDBody pred zapasom: 98.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.6
11 : 6
2020-01-19
RomanBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.2
,
JankoPBody pred zapasom: 101.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.0
:
MarekKBody pred zapasom: 136.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 135.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 135.6
,
JozefSBody pred zapasom: 97.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.6
22 : 20
2020-01-19
MarekKBody pred hrou: 135.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 137.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 138.2
:
JozefSBody pred zapasom: 96.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.7
21 : 12
21 : 14
2020-01-19
MarekKBody pred zapasom: 138.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 137.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 137.9
,
JankoPBody pred zapasom: 103.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.8
:
MiroDBody pred zapasom: 97.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.0
,
JozefSBody pred zapasom: 94.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.1
21 : 18
2020-02-07
MarekKBody pred hrou: 137.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 139.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 139.4
:
JozefSBody pred zapasom: 95.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 93.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 93.7
11 : 5