Vancouver Slovak Mission Society

Ranking


RANKING based on All games by LindaP

RankPlayer# of gamesLast game datePoints
1LindaP52019-12-28108.2
2EmilyP12019-12-28101.6
3JozefS12019-12-2899.5
4DenisM12019-12-2899.0
5JozefP12019-12-2897.8
6DidierM12019-12-2895.8

Ranking constants

Start points: 100
Delta for G2: 40%
Extra for G2: 1%
Delta for G4: 20%
Extra for G4: 0.5%

All games by LindaP
DatePlayersResults
2019-12-28
JozefPBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.8
:
LindaPBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.6
15 : 21
2019-12-28
LindaPBody pred hrou: 102.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 106.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 107.1
:
DidierMBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.8
21 : 10
2019-12-28
LindaPBody pred hrou: 107.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 105.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 105.9
:
EmilyPBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.6
20 : 22
2019-12-28
LindaPBody pred hrou: 105.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 107.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 107.3
:
DenisMBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.0
21 : 17
2019-12-28
LindaPBody pred hrou: 107.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 108.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 108.2
:
JozefSBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.5
21 : 18