Vancouver Slovak Mission Society

Ranking


RANKING based on All games by JozefS

RankPlayer# of gamesLast game datePoints
1JozefD112020-03-12131.8
2MarekK82020-02-07118.9
3JozefS762020-03-12115.2
4JankoB82020-03-12112.1
5StefanK12020-02-02105.7
6PavolG52020-02-20103.3
7MartinP12019-12-27103.0
8MartinF42020-01-25102.6
9JankoP32020-01-19102.1
10LindaP12019-12-28101.8
11Roman12020-01-19101.2
12MiskoO122020-03-12100.3
13DenisM12019-12-2899.5
14MiroD22020-01-1999.3
15PavelH52020-01-1298.8
16MartinaP12019-12-2797.2
17OliverP12019-12-2797.2
18MichalK32020-01-0997.1
19DidierM12019-12-2894.9
20MiroL32020-01-2394.5
21MartinK142020-03-0593.9
22JankaZ212020-03-1290.4
23PavelK152020-03-1290.4
24ZuzkaH52020-01-1289.9
25MiriamP132020-03-0589.4

Ranking constants

Start points: 100
Delta for G2: 40%
Extra for G2: 1%
Delta for G4: 20%
Extra for G4: 0.5%

All games by JozefS
DatePlayersResults
2019-12-15
MarekKBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.9
:
JozefSBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.3
11 : 9
2019-12-15
JankaZBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.2
:
JozefSBody pred zapasom: 99.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.2
4 : 11
2019-12-15
PavelHBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.9
:
JozefSBody pred zapasom: 102.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 105.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 105.5
3 : 11
2019-12-15
ZuzkaHBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.2
:
JozefSBody pred zapasom: 105.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 107.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 107.5
6 : 11
2019-12-15
MarekKBody pred zapasom: 100.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.7
,
ZuzkaHBody pred zapasom: 98.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.9
:
PavelHBody pred zapasom: 96.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.2
,
JozefSBody pred zapasom: 107.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 106.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 106.8
21 : 18
2019-12-27
JozefDBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.6
:
JozefSBody pred zapasom: 106.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 105.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 105.6
22 : 20
2019-12-27
JankoBBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.9
:
JozefSBody pred zapasom: 105.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 104.1
21 : 18
2019-12-27
JozefSBody pred hrou: 104.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.3
:
MarekKBody pred zapasom: 101.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 105.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 105.8
12 : 21
2019-12-27
JozefDBody pred hrou: 101.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.8
:
JozefSBody pred zapasom: 100.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.6
21 : 16
2019-12-27
MartinaPBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.2
,
OliverPBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.2
:
MartinPBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.0
,
JozefSBody pred zapasom: 98.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.5
14 : 21
14 : 21
2019-12-28
JozefSBody pred hrou: 101.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.4
:
DenisMBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.5
21 : 19
2019-12-28
JozefSBody pred hrou: 102.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.2
:
JankoBBody pred zapasom: 101.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 105.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 105.4
13 : 21
2019-12-28
DidierMBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.9
:
JozefSBody pred zapasom: 99.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 104.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 104.7
8 : 21
2019-12-28
LindaPBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.8
:
JozefSBody pred zapasom: 104.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.3
21 : 18
2020-01-09
JozefSBody pred zapasom: 103.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 105.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 105.2
,
JankaZBody pred zapasom: 97.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.0
:
MichalKBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.2
,
PavelKBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.2
21 : 12
2020-01-09
JozefSBody pred zapasom: 105.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 105.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 105.5
,
MichalKBody pred zapasom: 98.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.6
:
JankaZBody pred zapasom: 99.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.8
,
PavelKBody pred zapasom: 98.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.0
21 : 19
2020-01-09
JozefSBody pred zapasom: 105.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 107.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 107.1
,
PavelKBody pred zapasom: 98.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.5
:
JankaZBody pred zapasom: 98.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.3
,
MichalKBody pred zapasom: 98.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.1
21 : 13
2020-01-09
PavelKBody pred hrou: 99.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.7
:
JozefSBody pred zapasom: 107.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 109.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 109.2
15 : 21
2020-01-09
JozefSBody pred hrou: 109.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 112.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 112.4
:
JankaZBody pred zapasom: 97.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.5
21 : 12
2020-01-09
PavelKBody pred hrou: 97.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.9
:
JozefSBody pred zapasom: 112.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 114.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 114.5
14 : 21
2020-01-09
JozefSBody pred hrou: 114.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 118.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 119.4
:
JankaZBody pred zapasom: 94.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 90.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 90.3
21 : 14
21 : 11
2020-01-12
JankaZBody pred zapasom: 90.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 93.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 93.7
,
JozefSBody pred zapasom: 119.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 123.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 123.7
:
PavelHBody pred zapasom: 96.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 92.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 92.7
,
ZuzkaHBody pred zapasom: 98.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.4
21 : 10
21 : 17
21 : 13
21 : 14
2020-01-12
JankaZBody pred zapasom: 93.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.1
,
PavelHBody pred zapasom: 92.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.1
:
ZuzkaHBody pred zapasom: 95.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 93.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 93.7
,
JozefSBody pred zapasom: 123.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 121.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 121.5
21 : 17
22 : 20
17 : 21
23 : 21
2020-01-12
JankaZBody pred zapasom: 96.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 92.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 92.1
,
ZuzkaHBody pred zapasom: 93.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 89.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 89.9
:
PavelHBody pred zapasom: 95.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.8
,
JozefSBody pred zapasom: 121.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 126.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 126.2
9 : 21
14 : 21
9 : 21
17 : 21
2020-01-19
JankoPBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.3
,
JozefSBody pred zapasom: 126.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 126.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 126.6
:
MarekKBody pred zapasom: 105.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 105.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 105.5
,
MiroDBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.8
21 : 18
2020-01-19
RomanBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.2
,
JankoPBody pred zapasom: 100.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.4
:
MarekKBody pred zapasom: 105.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 104.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 104.6
,
JozefSBody pred zapasom: 126.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 125.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 125.4
22 : 20
2020-01-19
MarekKBody pred hrou: 104.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 114.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 115.2
:
JozefSBody pred zapasom: 125.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 115.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 115.5
21 : 12
21 : 14
2020-01-19
MarekKBody pred zapasom: 115.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 115.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 115.9
,
JankoPBody pred zapasom: 101.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.1
:
MiroDBody pred zapasom: 99.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.3
,
JozefSBody pred zapasom: 115.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 114.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 114.9
21 : 18
2020-01-19
MiskoOBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.7
:
JozefSBody pred zapasom: 114.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 112.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 113.2
16 : 21
21 : 12
15 : 21
2020-01-23
JankaZBody pred zapasom: 92.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 88.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 88.7
,
MiroLBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.3
:
MartinFBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.5
,
JozefSBody pred zapasom: 113.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 117.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 117.2
8 : 21
13 : 21
2020-01-23
JankaZBody pred zapasom: 88.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 90.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 90.9
,
MartinFBody pred zapasom: 103.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 105.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 106.0
:
MiroLBody pred zapasom: 96.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.4
,
JozefSBody pred zapasom: 117.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 114.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 114.8
21 : 18
21 : 17
2020-01-23
JankaZBody pred zapasom: 90.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 90.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 91.0
,
JozefSBody pred zapasom: 114.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 114.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 114.9
:
MartinFBody pred zapasom: 106.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 106.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 106.1
,
MiroLBody pred zapasom: 94.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.5
18 : 21
21 : 17
2020-01-25
JozefDBody pred hrou: 103.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 116.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 116.9
:
JozefSBody pred zapasom: 114.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.8
21 : 15
21 : 15
21 : 9
2020-01-25
JozefSBody pred hrou: 102.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 106.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 107.4
:
MartinFBody pred zapasom: 106.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.6
21 : 11
18 : 21
22 : 20
2020-01-29
MiriamPBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.3
,
MartinKBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.3
:
JankaZBody pred zapasom: 91.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 93.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 93.7
,
JozefSBody pred zapasom: 107.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 110.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 110.5
18 : 21
14 : 21
16 : 21
2020-01-29
MiriamPBody pred zapasom: 97.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.8
,
MartinKBody pred zapasom: 97.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.8
:
JankaZBody pred zapasom: 93.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.6
,
JozefSBody pred zapasom: 110.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 111.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 111.5
21 : 17
8 : 21
22 : 20
20 : 22
2020-01-29
MiriamPBody pred zapasom: 96.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.7
,
MartinKBody pred zapasom: 96.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.7
:
JankaZBody pred zapasom: 94.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.0
,
JozefSBody pred zapasom: 111.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 111.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 111.9
17 : 21
15 : 21
21 : 16
2020-02-02
StefanKBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 104.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 105.7
:
JozefSBody pred zapasom: 111.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 107.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 107.7
21 : 12
21 : 17
22 : 20
15 : 21
2020-02-06
MiriamPBody pred zapasom: 96.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.3
,
MartinKBody pred zapasom: 96.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.3
:
JankaZBody pred zapasom: 95.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.4
,
JozefSBody pred zapasom: 107.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 110.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 110.4
17 : 21
11 : 21
2020-02-06
JankaZBody pred zapasom: 97.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.1
,
MartinKBody pred zapasom: 94.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 91.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 91.2
:
MiriamPBody pred zapasom: 94.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.6
,
JozefSBody pred zapasom: 110.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 114.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 114.2
11 : 21
13 : 21
16 : 21
16 : 21
2020-02-06
JankaZBody pred zapasom: 94.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 91.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 91.5
,
MiriamPBody pred zapasom: 97.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.8
:
MartinKBody pred zapasom: 91.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 93.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.1
,
JozefSBody pred zapasom: 114.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 117.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 117.8
9 : 21
18 : 21
16 : 21
11 : 21
15 : 21
18 : 21
2020-02-07
MarekKBody pred hrou: 115.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 118.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 118.9
:
JozefSBody pred zapasom: 117.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 114.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 115.0
11 : 5
2020-02-13
MiriamPBody pred hrou: 94.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.8
:
JozefSBody pred zapasom: 115.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 115.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 115.1
9 : 11
2020-02-13
JozefSBody pred hrou: 115.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 117.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 118.1
:
PavelKBody pred zapasom: 95.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 93.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 93.1
11 : 3
2020-02-13
MartinKBody pred hrou: 94.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.3
:
JozefSBody pred zapasom: 118.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 117.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 118.1
9 : 11
2020-02-13
PavolGBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.5
:
JozefSBody pred zapasom: 118.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 118.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 118.8
8 : 11
2020-02-13
MiskoOBody pred hrou: 102.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 104.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 104.3
:
JozefSBody pred zapasom: 118.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 117.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 117.3
11 : 9
2020-02-13
PavelKBody pred zapasom: 93.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 93.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 93.4
,
JozefSBody pred zapasom: 117.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 117.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 117.7
:
MiskoOBody pred zapasom: 104.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 104.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 104.0
,
MiriamPBody pred zapasom: 94.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.6
12 : 10
2020-02-13
PavolGBody pred zapasom: 99.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.1
,
MartinKBody pred zapasom: 94.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.9
:
PavelKBody pred zapasom: 93.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 92.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 92.9
,
JozefSBody pred zapasom: 117.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 117.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 117.1
11 : 9
2020-02-13
MartinKBody pred zapasom: 94.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.3
,
MiriamPBody pred zapasom: 94.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.0
:
PavolGBody pred zapasom: 100.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.6
,
JozefSBody pred zapasom: 117.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 117.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 117.7
7 : 11
2020-02-13
PavolGBody pred zapasom: 100.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.7
,
JozefSBody pred zapasom: 117.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 120.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 120.1
:
MiskoOBody pred zapasom: 104.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.8
,
PavelKBody pred zapasom: 92.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 90.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 90.9
11 : 0
2020-02-20
MartinKBody pred hrou: 94.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 93.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 93.3
:
JozefSBody pred zapasom: 120.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 121.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 121.5
14 : 21
2020-02-20
JozefSBody pred hrou: 121.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 125.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 125.2
:
MiriamPBody pred zapasom: 94.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 90.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 90.6
21 : 9
2020-02-20
JozefSBody pred hrou: 125.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 126.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 127.0
:
MiskoOBody pred zapasom: 101.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.4
21 : 14
2020-02-20
JozefSBody pred hrou: 127.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 126.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 126.7
:
PavolGBody pred zapasom: 102.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.3
21 : 18
2020-02-27
JozefSBody pred hrou: 126.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 130.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 131.4
:
PavelKBody pred zapasom: 90.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 86.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 87.1
21 : 9
21 : 13
21 : 15
2020-02-27
JozefSBody pred hrou: 131.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 137.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 138.2
:
PavelKBody pred zapasom: 87.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 80.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 81.2
21 : 4
21 : 10
21 : 16
2020-02-27
JozefSBody pred hrou: 138.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 135.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 135.8
:
PavelKBody pred zapasom: 81.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 84.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 84.8
21 : 12
21 : 13
21 : 18
2020-03-05
JankoBBody pred zapasom: 105.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 105.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 105.8
,
MiriamPBody pred zapasom: 90.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 90.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 91.0
:
MartinKBody pred zapasom: 93.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 93.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 93.1
,
JozefSBody pred zapasom: 135.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 135.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 135.4
13 : 21
21 : 17
2020-03-05
MartinKBody pred zapasom: 93.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 92.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 92.5
,
JozefSBody pred zapasom: 135.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 134.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 134.5
:
JozefDBody pred zapasom: 116.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 117.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 118.0
,
MiskoOBody pred zapasom: 100.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.3
22 : 20
17 : 21
2020-03-05
JankoBBody pred zapasom: 105.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 105.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 105.6
,
JozefSBody pred zapasom: 134.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 134.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 134.2
:
MartinKBody pred zapasom: 92.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 92.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 92.9
,
MiskoOBody pred zapasom: 101.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.7
21 : 11
17 : 21
2020-03-05
JankoBBody pred zapasom: 105.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 105.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 105.6
,
JozefSBody pred zapasom: 134.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 134.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 134.1
:
JozefDBody pred zapasom: 118.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 118.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 118.2
,
MiriamPBody pred zapasom: 91.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 91.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 91.2
15 : 21
21 : 11
2020-03-05
MiskoOBody pred hrou: 101.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.2
:
JozefSBody pred zapasom: 134.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 133.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 133.9
9 : 11
2020-03-05
MartinKBody pred hrou: 92.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 93.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 93.9
:
JozefSBody pred zapasom: 133.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 133.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 133.1
10 : 12
2020-03-05
MiriamPBody pred hrou: 91.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 89.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 89.4
:
JozefSBody pred zapasom: 133.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 135.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 135.1
4 : 11
2020-03-05
JozefDBody pred hrou: 118.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 116.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 116.9
:
JozefSBody pred zapasom: 135.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 136.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 136.6
7 : 11
2020-03-12
JozefDBody pred zapasom: 116.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 118.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 118.5
,
JozefSBody pred zapasom: 136.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 138.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 138.5
:
PavelKBody pred zapasom: 84.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 83.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 83.2
,
JankaZBody pred zapasom: 91.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 89.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 89.7
21 : 8
2020-03-12
JozefDBody pred zapasom: 118.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 119.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 119.5
,
JozefSBody pred zapasom: 138.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 139.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 139.6
:
MiskoOBody pred zapasom: 102.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.2
,
JankoBBody pred zapasom: 105.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 104.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 104.6
21 : 13
2020-03-12
JozefDBody pred zapasom: 119.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 121.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 121.2
,
JankaZBody pred zapasom: 89.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 91.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 91.1
:
MiskoOBody pred zapasom: 101.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.0
,
JozefSBody pred zapasom: 139.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 137.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 137.9
21 : 17
2020-03-12
PavelKBody pred zapasom: 83.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 84.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 84.5
,
JankoBBody pred zapasom: 104.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 106.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 106.2
:
MiskoOBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.8
,
JozefSBody pred zapasom: 137.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 136.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 136.3
21 : 19
2020-03-12
JozefDBody pred hrou: 121.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 129.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 129.5
:
JozefSBody pred zapasom: 136.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 128.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 128.3
21 : 7
2020-03-12
JozefSBody pred hrou: 128.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 122.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 122.8
:
PavelKBody pred zapasom: 84.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 90.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 90.4
15 : 21
2020-03-12
JozefSBody pred hrou: 122.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 123.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 123.8
:
JankaZBody pred zapasom: 91.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 90.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 90.4
21 : 14
2020-03-12
JozefSBody pred hrou: 123.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 122.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 122.7
:
MiskoOBody pred zapasom: 98.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.3
23 : 21
2020-03-12
JozefSBody pred hrou: 122.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 117.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 117.2
:
JankoBBody pred zapasom: 106.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 111.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 112.1
11 : 21
2020-03-12
JozefDBody pred hrou: 129.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 131.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 131.8
:
JozefSBody pred zapasom: 117.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 115.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 115.2
21 : 15