Vancouver Slovak Mission Society

Ranking


RANKING based on All games by JozefD

RankPlayer# of gamesLast game datePoints
1JozefD292020-03-12144.1
2MarekK22019-12-28109.3
3MartinK32020-03-0599.1
4JankoB82020-03-1298.6
5EmilyP12019-12-2897.5
6MiriamP42020-03-0597.0
7DenisM12019-12-2896.8
8JozefS112020-03-1295.8
9JankaZ42020-03-1295.7
10PavelK32020-03-1292.7
11MiskoO72020-03-1292.5
12MartinF12020-01-2591.3

Ranking constants

Start points: 100
Delta for G2: 40%
Extra for G2: 1%
Delta for G4: 20%
Extra for G4: 0.5%

All games by JozefD
DatePlayersResults
2019-12-27
JozefDBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.8
:
JankoBBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.6
21 : 17
2019-12-27
JozefDBody pred hrou: 101.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.7
:
JozefSBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.5
22 : 20
2019-12-27
JozefDBody pred hrou: 102.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 104.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 104.3
:
MarekKBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.8
21 : 17
2019-12-27
JozefDBody pred hrou: 104.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 106.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 106.2
:
JozefSBody pred zapasom: 99.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.0
21 : 16
2019-12-28
JankoBBody pred hrou: 98.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.6
:
JozefDBody pred zapasom: 106.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 106.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 106.6
20 : 22
2019-12-28
JozefDBody pred hrou: 106.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 109.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 110.1
:
DenisMBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.8
21 : 12
2019-12-28
EmilyPBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.5
:
JozefDBody pred zapasom: 110.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 112.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 113.0
13 : 21
2019-12-28
JozefDBody pred hrou: 113.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 116.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 116.5
:
JankoBBody pred zapasom: 98.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.4
21 : 11
2019-12-28
MarekKBody pred hrou: 98.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 108.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 109.3
:
JozefDBody pred zapasom: 116.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 106.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 106.7
21 : 14
21 : 10
2020-01-25
JozefDBody pred hrou: 106.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 114.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 115.2
:
JozefSBody pred zapasom: 98.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 90.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 90.5
21 : 15
21 : 15
21 : 9
2020-01-25
JozefDBody pred hrou: 115.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 124.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 124.9
:
MartinFBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 90.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 91.3
21 : 10
21 : 15
21 : 10
2020-03-05
JankoBBody pred zapasom: 95.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.4
,
MiriamPBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.1
:
JozefDBody pred zapasom: 124.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 122.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 122.8
,
MiskoOBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.3
21 : 15
20 : 22
2020-03-05
MartinKBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.9
,
JozefSBody pred zapasom: 90.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 91.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 91.4
:
JozefDBody pred zapasom: 122.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 121.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 122.0
,
MiskoOBody pred zapasom: 98.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.7
22 : 20
17 : 21
2020-03-05
JankoBBody pred zapasom: 97.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.6
,
JozefSBody pred zapasom: 91.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 93.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 93.4
:
JozefDBody pred zapasom: 122.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 119.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 119.8
,
MiriamPBody pred zapasom: 102.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.4
15 : 21
21 : 11
2020-03-05
MartinKBody pred zapasom: 100.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.0
,
MiskoOBody pred zapasom: 97.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.8
:
JozefDBody pred zapasom: 119.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 119.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 120.0
,
MiriamPBody pred zapasom: 100.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.5
15 : 21
21 : 19
2020-03-05
JozefDBody pred hrou: 120.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 123.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 123.5
:
MiriamPBody pred zapasom: 100.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.0
11 : 2
2020-03-05
JozefDBody pred hrou: 123.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 125.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 125.6
:
MartinKBody pred zapasom: 101.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.1
11 : 5
2020-03-05
JozefDBody pred hrou: 125.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 126.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 127.0
:
MiskoOBody pred zapasom: 97.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.5
11 : 6
2020-03-05
JozefDBody pred hrou: 127.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 124.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 124.1
:
JozefSBody pred zapasom: 93.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.5
7 : 11
2020-03-12
JozefDBody pred zapasom: 124.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 126.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 126.9
,
JozefSBody pred zapasom: 96.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.7
:
PavelKBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.6
,
JankaZBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.6
21 : 8
2020-03-12
JozefDBody pred zapasom: 126.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 128.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 128.3
,
JozefSBody pred zapasom: 98.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.8
:
MiskoOBody pred zapasom: 96.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.4
,
JankoBBody pred zapasom: 99.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.4
21 : 13
2020-03-12
JozefDBody pred zapasom: 128.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 129.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 129.7
,
JankaZBody pred zapasom: 97.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.7
:
PavelKBody pred zapasom: 97.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.4
,
JankoBBody pred zapasom: 98.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.3
21 : 13
2020-03-12
JozefDBody pred zapasom: 129.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 129.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 130.0
,
JankaZBody pred zapasom: 98.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.9
:
MiskoOBody pred zapasom: 95.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.2
,
JozefSBody pred zapasom: 99.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.6
21 : 17
2020-03-12
JozefDBody pred hrou: 130.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 134.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 134.9
:
JozefSBody pred zapasom: 99.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.9
21 : 7
2020-03-12
JozefDBody pred hrou: 134.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 138.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 138.9
:
PavelKBody pred zapasom: 96.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 92.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 92.7
21 : 8
2020-03-12
JozefDBody pred hrou: 138.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 142.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 142.4
:
JankaZBody pred zapasom: 98.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.7
21 : 9
2020-03-12
JozefDBody pred hrou: 142.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 145.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 145.5
:
MiskoOBody pred zapasom: 95.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 92.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 92.5
21 : 9
2020-03-12
JozefDBody pred hrou: 145.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 144.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 144.6
:
JankoBBody pred zapasom: 97.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.6
21 : 16
2020-03-12
JozefDBody pred hrou: 144.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 143.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 144.1
:
JozefSBody pred zapasom: 94.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.8
21 : 15