Vancouver Slovak Mission Society

Ranking


RANKING based on All games by JankoP

RankPlayer# of gamesLast game datePoints
1Richard12020-01-19103.5
2Roman12020-01-19100.5
3MarekK42020-01-19100.2
4JozefS32020-01-1999.7
5DusanB12020-01-1999.6
6MiroD32020-01-1999.4
7JankoP52020-01-1998.2

Ranking constants

Start points: 100
Delta for G2: 40%
Extra for G2: 1%
Delta for G4: 20%
Extra for G4: 0.5%

All games by JankoP
DatePlayersResults
2020-01-19
JankoPBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.7
,
JozefSBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.7
:
MarekKBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.4
,
MiroDBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.4
21 : 18
2020-01-19
DusanBBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.6
,
JankoPBody pred zapasom: 100.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.3
:
MarekKBody pred zapasom: 99.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.9
,
MiroDBody pred zapasom: 99.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.9
20 : 22
2020-01-19
RomanBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.5
,
JankoPBody pred zapasom: 100.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.7
:
MarekKBody pred zapasom: 99.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.6
,
JozefSBody pred zapasom: 100.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.3
22 : 20
2020-01-19
MarekKBody pred zapasom: 99.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.2
,
JankoPBody pred zapasom: 100.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.4
:
MiroDBody pred zapasom: 99.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.4
,
JozefSBody pred zapasom: 100.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.7
21 : 18
2020-01-19
RichardBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.5
:
JankoPBody pred zapasom: 101.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.2
11 : 6
11 : 8