Vancouver Slovak Mission Society

Ranking


RANKING based on All games by JankoL

RankPlayer# of gamesLast game datePoints
1MarekK12019-12-28105.8
2HonzaP12019-12-28103.1
3MartinaP12019-12-2899.1
4HeidiN12019-12-2898.5
5MichalK12019-12-2898.2
6JankoL52019-12-2897.1

Ranking constants

Start points: 100
Delta for G2: 40%
Extra for G2: 1%
Delta for G4: 20%
Extra for G4: 0.5%

All games by JankoL
DatePlayersResults
2019-12-28
MarekKBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 105.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 105.8
:
JankoLBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.5
21 : 7
2019-12-28
MichalKBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.2
:
JankoLBody pred zapasom: 94.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.7
17 : 21
2019-12-28
HonzaPBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.1
:
JankoLBody pred zapasom: 96.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 93.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 93.9
21 : 13
2019-12-28
HeidiNBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.5
:
JankoLBody pred zapasom: 93.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.7
18 : 21
2019-12-28
MartinaPBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.1
:
JankoLBody pred zapasom: 95.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.1
19 : 21