Vancouver Slovak Mission Society

Ranking


RANKING based on All games by JankoB

RankPlayer# of gamesLast game datePoints
1JankoB222020-03-12126.0
2JozefD82020-03-12112.4
3MarekK12019-12-27102.2
4JankaZ22020-03-12101.5
5MartinK22020-03-05100.6
6MiriamP32020-03-0599.1
7JozefS82020-03-1297.2
8HonzaP12019-12-2896.8
9KatkaS12019-12-2895.1
10JozefP12019-12-2894.4
11PavelK42020-03-1294.3
12PavolG12020-03-1294.0
13MiskoO62020-03-1293.6

Ranking constants

Start points: 100
Delta for G2: 40%
Extra for G2: 1%
Delta for G4: 20%
Extra for G4: 0.5%

All games by JankoB
DatePlayersResults
2019-12-27
JozefDBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.8
:
JankoBBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.6
21 : 17
2019-12-27
JankoBBody pred hrou: 98.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.1
:
JozefSBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.9
21 : 18
2019-12-27
JankoBBody pred hrou: 100.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.2
:
MarekKBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.2
16 : 21
2019-12-28
JankoBBody pred hrou: 98.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.9
:
JozefDBody pred zapasom: 101.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.5
20 : 22
2019-12-28
JankoBBody pred hrou: 97.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.8
:
JozefPBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.4
21 : 7
2019-12-28
JozefSBody pred hrou: 98.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.1
:
JankoBBody pred zapasom: 103.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 106.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 106.9
13 : 21
2019-12-28
JankoBBody pred hrou: 106.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 111.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 112.1
:
KatkaSBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.1
21 : 8
2019-12-28
JozefDBody pred hrou: 102.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 107.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 107.6
:
JankoBBody pred zapasom: 112.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 107.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 107.3
21 : 11
2019-12-28
HonzaPBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.8
:
JankoBBody pred zapasom: 107.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 110.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 111.2
15 : 21
16 : 21
2020-03-05
JankoBBody pred zapasom: 111.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 109.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 109.9
,
MiriamPBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.8
:
MartinKBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.5
,
JozefSBody pred zapasom: 96.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.5
13 : 21
21 : 17
2020-03-05
JankoBBody pred zapasom: 109.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 110.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 110.8
,
MiriamPBody pred zapasom: 98.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.7
:
JozefDBody pred zapasom: 107.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 106.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 106.9
,
MiskoOBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.3
21 : 15
20 : 22
2020-03-05
JankoBBody pred zapasom: 110.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 111.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 111.9
,
JozefSBody pred zapasom: 97.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.5
:
MartinKBody pred zapasom: 101.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.6
,
MiskoOBody pred zapasom: 99.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.5
21 : 11
17 : 21
2020-03-05
JankoBBody pred zapasom: 111.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 112.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 112.8
,
JozefSBody pred zapasom: 98.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.3
:
JozefDBody pred zapasom: 106.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 106.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 106.3
,
MiriamPBody pred zapasom: 99.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.1
15 : 21
21 : 11
2020-03-12
JozefDBody pred zapasom: 106.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 108.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 108.1
,
JozefSBody pred zapasom: 99.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.0
:
MiskoOBody pred zapasom: 98.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.8
,
JankoBBody pred zapasom: 112.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 110.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 110.9
21 : 13
2020-03-12
PavelKBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.8
,
JankaZBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.8
:
MiskoOBody pred zapasom: 96.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.1
,
JankoBBody pred zapasom: 110.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 111.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 111.2
19 : 21
2020-03-12
JozefDBody pred zapasom: 108.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 109.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 110.0
,
JankaZBody pred zapasom: 99.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.5
:
PavelKBody pred zapasom: 99.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.2
,
JankoBBody pred zapasom: 111.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 109.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 109.5
21 : 13
2020-03-12
PavelKBody pred zapasom: 98.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.4
,
JankoBBody pred zapasom: 109.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 109.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 109.7
:
MiskoOBody pred zapasom: 97.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.0
,
JozefSBody pred zapasom: 101.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.9
21 : 19
2020-03-12
JozefDBody pred hrou: 110.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 112.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 112.4
:
JankoBBody pred zapasom: 109.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 107.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 107.7
21 : 16
2020-03-12
JozefSBody pred hrou: 100.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.2
:
JankoBBody pred zapasom: 107.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 111.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 111.7
11 : 21
2020-03-12
PavelKBody pred hrou: 98.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.3
:
JankoBBody pred zapasom: 111.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 115.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 116.1
9 : 21
2020-03-12
MiskoOBody pred hrou: 97.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 93.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 93.6
:
JankoBBody pred zapasom: 116.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 119.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 119.8
10 : 21
2020-03-12
PavolGBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.0
:
JankoBBody pred zapasom: 119.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 125.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 126.0
5 : 21