Vancouver Slovak Mission Society

Ranking


RANKING based on All games by JankaZ

RankPlayer# of gamesLast game datePoints
1JozefS212020-03-12134.4
2JozefD42020-03-12109.7
3PavelH52020-01-12107.9
4MartinF32020-01-23106.4
5MarekK22019-12-1599.0
6MiskoO22020-03-1298.8
7JankoB22020-03-1298.5
8MichalK32020-01-0997.1
9MiriamP62020-02-0696.3
10MartinK62020-02-0695.7
11MiroL32020-01-2394.6
12PavelK92020-03-1293.7
13JankaZ312020-03-1292.5
14ZuzkaH52020-01-1287.7

Ranking constants

Start points: 100
Delta for G2: 40%
Extra for G2: 1%
Delta for G4: 20%
Extra for G4: 0.5%

All games by JankaZ
DatePlayersResults
2019-12-15
MarekKBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.7
:
JankaZBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.4
11 : 2
2019-12-15
JankaZBody pred hrou: 96.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.2
:
PavelHBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.4
5 : 11
2019-12-15
JankaZBody pred hrou: 94.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 93.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 93.8
:
ZuzkaHBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.6
10 : 12
2019-12-15
JankaZBody pred hrou: 93.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 91.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 91.3
:
JozefSBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.6
4 : 11
2019-12-15
JankaZBody pred zapasom: 91.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.9
,
PavelHBody pred zapasom: 102.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 107.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 107.5
:
MarekKBody pred zapasom: 103.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.0
,
ZuzkaHBody pred zapasom: 100.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.1
21 : 16
21 : 15
21 : 10
2020-01-09
JozefSBody pred zapasom: 102.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 104.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 104.6
,
JankaZBody pred zapasom: 95.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.8
:
MichalKBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.2
,
PavelKBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.2
21 : 12
2020-01-09
JozefSBody pred zapasom: 104.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 104.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 104.9
,
MichalKBody pred zapasom: 98.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.5
:
JankaZBody pred zapasom: 97.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.5
,
PavelKBody pred zapasom: 98.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.0
21 : 19
2020-01-09
JozefSBody pred zapasom: 104.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 106.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 106.5
,
PavelKBody pred zapasom: 98.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.5
:
JankaZBody pred zapasom: 97.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.1
,
MichalKBody pred zapasom: 98.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.1
21 : 13
2020-01-09
PavelKBody pred hrou: 99.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.0
:
JankaZBody pred zapasom: 96.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.0
21 : 17
2020-01-09
JozefSBody pred hrou: 106.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 109.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 109.6
:
JankaZBody pred zapasom: 95.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 92.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 92.2
21 : 12
2020-01-09
JankaZBody pred hrou: 92.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 90.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 90.3
:
PavelKBody pred zapasom: 101.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.3
14 : 21
2020-01-09
JozefSBody pred hrou: 109.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 113.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 114.2
:
JankaZBody pred zapasom: 90.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 86.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 86.3
21 : 14
21 : 11
2020-01-12
JankaZBody pred zapasom: 86.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 90.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 90.4
,
JozefSBody pred zapasom: 114.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 119.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 119.6
:
PavelHBody pred zapasom: 107.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.9
,
ZuzkaHBody pred zapasom: 96.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 91.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 91.9
21 : 10
21 : 17
21 : 13
21 : 14
2020-01-12
JankaZBody pred zapasom: 90.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 91.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 92.0
,
PavelHBody pred zapasom: 102.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 104.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 104.6
:
ZuzkaHBody pred zapasom: 91.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 90.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 90.9
,
JozefSBody pred zapasom: 119.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 118.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 118.2
21 : 17
22 : 20
17 : 21
23 : 21
2020-01-12
JankaZBody pred zapasom: 92.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 88.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 88.7
,
ZuzkaHBody pred zapasom: 90.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 87.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 87.7
:
PavelHBody pred zapasom: 104.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 107.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 107.9
,
JozefSBody pred zapasom: 118.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 121.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 121.9
9 : 21
14 : 21
9 : 21
17 : 21
2020-01-23
JankaZBody pred zapasom: 88.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 85.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 85.7
,
MiroLBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.6
:
MartinFBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.0
,
JozefSBody pred zapasom: 121.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 125.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 125.6
8 : 21
13 : 21
2020-01-23
JankaZBody pred zapasom: 85.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 88.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 88.3
,
MartinFBody pred zapasom: 103.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 106.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 106.1
:
MiroLBody pred zapasom: 96.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.3
,
JozefSBody pred zapasom: 125.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 122.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 122.6
21 : 18
21 : 17
2020-01-23
JankaZBody pred zapasom: 88.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 88.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 88.2
,
JozefSBody pred zapasom: 122.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 122.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 122.5
:
MartinFBody pred zapasom: 106.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 106.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 106.4
,
MiroLBody pred zapasom: 94.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.6
18 : 21
21 : 17
2020-01-29
MiriamPBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.9
,
MartinKBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.9
:
JankaZBody pred zapasom: 88.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 90.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 90.2
,
JozefSBody pred zapasom: 122.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 125.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 125.3
18 : 21
14 : 21
16 : 21
2020-01-29
MiriamPBody pred zapasom: 97.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.8
,
MartinKBody pred zapasom: 97.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.8
:
JankaZBody pred zapasom: 90.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 90.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 90.6
,
JozefSBody pred zapasom: 125.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 125.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 125.7
21 : 17
8 : 21
22 : 20
20 : 22
2020-01-29
MiriamPBody pred zapasom: 97.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.1
,
MartinKBody pred zapasom: 97.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.1
:
JankaZBody pred zapasom: 90.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 90.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 90.7
,
JozefSBody pred zapasom: 125.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 125.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 125.8
17 : 21
15 : 21
21 : 16
2020-02-06
MiriamPBody pred zapasom: 98.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.0
,
MartinKBody pred zapasom: 98.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.0
:
JankaZBody pred zapasom: 90.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 92.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 92.6
,
JozefSBody pred zapasom: 125.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 128.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 128.4
17 : 21
11 : 21
2020-02-06
JankaZBody pred zapasom: 92.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 90.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 90.5
,
MartinKBody pred zapasom: 96.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 93.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 93.7
:
MiriamPBody pred zapasom: 96.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.2
,
JozefSBody pred zapasom: 128.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 131.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 131.3
11 : 21
13 : 21
16 : 21
16 : 21
2020-02-06
JankaZBody pred zapasom: 90.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 88.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 88.8
,
MiriamPBody pred zapasom: 98.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.3
:
MartinKBody pred zapasom: 93.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.7
,
JozefSBody pred zapasom: 131.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 133.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 133.9
9 : 21
18 : 21
16 : 21
11 : 21
15 : 21
18 : 21
2020-03-12
JozefDBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.9
,
JozefSBody pred zapasom: 133.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 136.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 136.4
:
PavelKBody pred zapasom: 103.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.0
,
JankaZBody pred zapasom: 88.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 86.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 86.8
21 : 8
2020-03-12
PavelKBody pred zapasom: 101.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.9
,
JankaZBody pred zapasom: 86.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 86.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 86.7
:
MiskoOBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.2
,
JankoBBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.2
19 : 21
2020-03-12
JozefDBody pred zapasom: 101.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.9
,
JankaZBody pred zapasom: 86.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 88.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 88.4
:
PavelKBody pred zapasom: 100.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.1
,
JankoBBody pred zapasom: 100.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.5
21 : 13
2020-03-12
JozefDBody pred zapasom: 103.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 105.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 105.8
,
JankaZBody pred zapasom: 88.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 90.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 90.0
:
MiskoOBody pred zapasom: 100.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.8
,
JozefSBody pred zapasom: 136.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 134.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 134.5
21 : 17
2020-03-12
JozefDBody pred hrou: 105.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 109.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 109.7
:
JankaZBody pred zapasom: 90.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 86.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 86.4
21 : 9
2020-03-12
JozefSBody pred hrou: 134.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 134.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 134.4
:
JankaZBody pred zapasom: 86.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 86.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 86.8
21 : 14
2020-03-12
PavelKBody pred hrou: 99.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 93.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 93.7
:
JankaZBody pred zapasom: 86.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 92.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 92.5
8 : 21