Vancouver Slovak Mission Society

Ranking


RANKING based on All games by JakubD

RankPlayer# of gamesLast game datePoints
1OliverP22019-12-28106.5
2MikaM12019-12-28102.5
3MartinP22019-12-28101.8
4OliverO12019-12-27100.8
5MariaB12019-12-2898.7
6NinaL12019-12-2896.4
7JakubD82019-12-2894.7

Ranking constants

Start points: 100
Delta for G2: 40%
Extra for G2: 1%
Delta for G4: 20%
Extra for G4: 0.5%

All games by JakubD
DatePlayersResults
2019-12-27
OliverPBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.3
:
JakubDBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.8
10 : 2
2019-12-27
OliverOBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.8
:
JakubDBody pred zapasom: 96.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.3
12 : 10
2019-12-27
JakubDBody pred hrou: 96.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.3
:
MartinPBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.1
8 : 11
2019-12-28
MariaBBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.7
:
JakubDBody pred zapasom: 95.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.8
8 : 11
2019-12-28
NinaLBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.4
:
JakubDBody pred zapasom: 96.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.5
2 : 11
2019-12-28
MikaMBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.5
:
JakubDBody pred zapasom: 100.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.1
11 : 5
2019-12-28
OliverPBody pred hrou: 103.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 106.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 106.5
:
JakubDBody pred zapasom: 98.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.1
11 : 3
2019-12-28
JakubDBody pred hrou: 95.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.7
:
MartinPBody pred zapasom: 101.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.8
10 : 12