Vancouver Slovak Mission Society

Ranking


RANKING based on All games by HonzaP

RankPlayer# of gamesLast game datePoints
1MarekK12019-12-28106.4
2JankoB12019-12-28105.3
3PavelK12019-12-2898.2
4HonzaP52019-12-2898.2
5JankoL12019-12-2897.1
6MartinL12019-12-2896.9

Ranking constants

Start points: 100
Delta for G2: 40%
Extra for G2: 1%
Delta for G4: 20%
Extra for G4: 0.5%

All games by HonzaP
DatePlayersResults
2019-12-28
HonzaPBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.4
:
MartinLBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.9
21 : 13
2019-12-28
HonzaPBody pred hrou: 103.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 106.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 106.6
:
JankoLBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.1
21 : 13
2019-12-28
MarekKBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 106.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 106.4
:
HonzaPBody pred zapasom: 106.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.6
21 : 7
2019-12-28
HonzaPBody pred hrou: 100.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.7
:
PavelKBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.2
21 : 16
2019-12-28
HonzaPBody pred hrou: 102.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.2
:
JankoBBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 104.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 105.3
15 : 21
16 : 21