Vancouver Slovak Mission Society

Ranking


RANKING based on All games by DidierM

RankPlayer# of gamesLast game datePoints
1JozefS12019-12-28105.2
2LindaP12019-12-28105.1
3KatkaS12019-12-28104.3
4DenisM12019-12-28103.6
5JozefP12019-12-2894.5
6DidierM52019-12-2888.9

Ranking constants

Start points: 100
Delta for G2: 40%
Extra for G2: 1%
Delta for G4: 20%
Extra for G4: 0.5%

All games by DidierM
DatePlayersResults
2019-12-28
JozefPBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.5
:
DidierMBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 105.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 105.8
7 : 21
2019-12-28
LindaPBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 104.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 105.1
:
DidierMBody pred zapasom: 105.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.0
21 : 10
2019-12-28
KatkaSBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 104.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 104.3
:
DidierMBody pred zapasom: 101.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.0
21 : 11
2019-12-28
DidierMBody pred hrou: 97.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 92.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 92.2
:
JozefSBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 105.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 105.2
8 : 21
2019-12-28
DenisMBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.6
:
DidierMBody pred zapasom: 92.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 88.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 88.9
21 : 11