Vancouver Slovak Mission Society

Ranking


RANKING based on All games by DenisM

RankPlayer# of gamesLast game datePoints
1JozefD12019-12-28103.9
2LindaP12019-12-28101.6
3JozefS12019-12-28101.0
4DenisM52019-12-28100.5
5PavolG12019-12-2898.9
6DidierM12019-12-2895.9

Ranking constants

Start points: 100
Delta for G2: 40%
Extra for G2: 1%
Delta for G4: 20%
Extra for G4: 0.5%

All games by DenisM
DatePlayersResults
2019-12-28
JozefSBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.0
:
DenisMBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.4
21 : 19
2019-12-28
DenisMBody pred hrou: 99.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.8
:
PavolGBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.9
21 : 18
2019-12-28
JozefDBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.9
:
DenisMBody pred zapasom: 100.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.3
21 : 12
2019-12-28
LindaPBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.6
:
DenisMBody pred zapasom: 97.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.1
21 : 17
2019-12-28
DenisMBody pred hrou: 96.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.5
:
DidierMBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.9
21 : 11