Vancouver Slovak Mission Society

Ranking


RANKING based on All games by juniors

RankPlayer# of gamesLast game datePoints
1MariaB62019-12-28108.3
2MikaM62019-12-28108.3
3MartinP82019-12-28103.7
4OliverP82019-12-28103.5
5OliverO32019-12-2799.5
6JakubD82019-12-2894.8
7NinaL52019-12-2886.1

Ranking constants

Start points: 100
Delta for G2: 40%
Extra for G2: 1%
Delta for G4: 20%
Extra for G4: 0.5%

All games by juniors
DatePlayersResults
2019-12-27
OliverPBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.3
:
JakubDBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.8
10 : 2
2019-12-27
OliverPBody pred hrou: 103.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.4
:
MartinPBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.1
9 : 11
2019-12-27
OliverPBody pred hrou: 102.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.6
:
OliverOBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.0
9 : 11
2019-12-27
OliverOBody pred hrou: 101.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.6
:
MartinPBody pred zapasom: 101.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.6
5 : 11
2019-12-27
OliverOBody pred hrou: 98.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.5
:
JakubDBody pred zapasom: 96.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.2
12 : 10
2019-12-27
JakubDBody pred hrou: 96.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.4
:
MartinPBody pred zapasom: 103.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 104.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 104.6
8 : 11
2019-12-28
MariaBBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 105.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 105.4
:
NinaLBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.9
11 : 5
11 : 4
2019-12-28
MariaBBody pred hrou: 105.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 104.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 104.5
:
MikaMBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.1
9 : 11
2019-12-28
MariaBBody pred hrou: 104.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 105.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 105.7
:
OliverPBody pred zapasom: 101.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.6
11 : 8
2019-12-28
MariaBBody pred hrou: 105.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 104.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 104.2
:
JakubDBody pred zapasom: 95.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.1
8 : 11
2019-12-28
MariaBBody pred hrou: 104.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 107.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 107.2
:
MartinPBody pred zapasom: 104.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.7
11 : 4
2019-12-28
NinaLBody pred hrou: 94.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 92.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 92.4
:
MikaMBody pred zapasom: 101.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.8
4 : 11
2019-12-28
NinaLBody pred hrou: 92.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 91.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 92.0
:
OliverPBody pred zapasom: 100.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.1
9 : 11
2019-12-28
NinaLBody pred hrou: 92.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 88.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 88.8
:
JakubDBody pred zapasom: 97.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.5
2 : 11
2019-12-28
NinaLBody pred hrou: 88.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 86.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 86.1
:
MartinPBody pred zapasom: 101.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 104.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 104.5
3 : 11
2019-12-28
MikaMBody pred hrou: 103.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 105.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 105.9
:
OliverPBody pred zapasom: 101.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.2
11 : 6
2019-12-28
MikaMBody pred hrou: 105.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 108.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 108.3
:
JakubDBody pred zapasom: 100.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.2
11 : 5
2019-12-28
MikaMBody pred hrou: 108.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 109.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 109.1
:
MartinPBody pred zapasom: 104.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.9
11 : 9
2019-12-28
OliverPBody pred hrou: 99.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.5
:
JakubDBody pred zapasom: 98.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.1
11 : 3
2019-12-28
OliverPBody pred hrou: 102.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.5
:
MartinPBody pred zapasom: 103.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.1
11 : 9
2019-12-28
JakubDBody pred hrou: 95.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.8
:
MartinPBody pred zapasom: 103.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.7
10 : 12
2019-12-28
MariaBBody pred hrou: 107.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 108.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 108.3
:
MikaMBody pred zapasom: 109.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 108.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 108.3
11 : 9