Vancouver Slovak Mission Society

Ranking


RANKING based on All games at 2020-03-12

RankPlayer# of gamesLast game datePoints
1JozefD102020-03-12126.6
2JankoB92020-03-12116.3
3JankaZ72020-03-1298.0
4JozefS102020-03-1294.3
5MiskoO92020-03-1294.2
6PavolG22020-03-1291.7
7PavelK92020-03-1285.1

Ranking constants

Start points: 100
Delta for G2: 40%
Extra for G2: 1%
Delta for G4: 20%
Extra for G4: 0.5%

All games at 2020-03-12
DatePlayersResults
2020-03-12
JozefDBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.7
,
JozefSBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.7
:
PavelKBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.4
,
JankaZBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.4
21 : 8
2020-03-12
JozefDBody pred zapasom: 102.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 104.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 104.2
,
JozefSBody pred zapasom: 102.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 104.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 104.2
:
MiskoOBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.5
,
JankoBBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.5
21 : 13
2020-03-12
PavelKBody pred zapasom: 97.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.1
,
JankaZBody pred zapasom: 97.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.1
:
MiskoOBody pred zapasom: 98.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.9
,
JankoBBody pred zapasom: 98.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.9
19 : 21
2020-03-12
JozefDBody pred zapasom: 104.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 105.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 105.8
,
JankaZBody pred zapasom: 97.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.6
:
PavelKBody pred zapasom: 97.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.7
,
JankoBBody pred zapasom: 98.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.4
21 : 13
2020-03-12
JozefDBody pred zapasom: 105.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 106.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 106.7
,
JankaZBody pred zapasom: 98.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.4
:
MiskoOBody pred zapasom: 98.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.2
,
JozefSBody pred zapasom: 104.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.5
21 : 17
2020-03-12
PavelKBody pred zapasom: 95.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.3
,
JankoBBody pred zapasom: 97.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.0
:
MiskoOBody pred zapasom: 98.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.7
,
JozefSBody pred zapasom: 103.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.9
21 : 19
2020-03-12
JozefDBody pred hrou: 106.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 112.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 112.6
:
JozefSBody pred zapasom: 102.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.3
21 : 7
2020-03-12
JozefDBody pred hrou: 112.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 117.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 117.3
:
PavelKBody pred zapasom: 96.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 91.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 91.9
21 : 8
2020-03-12
JozefDBody pred hrou: 117.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 121.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 121.6
:
JankaZBody pred zapasom: 99.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.4
21 : 9
2020-03-12
JozefDBody pred hrou: 121.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 125.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 125.7
:
MiskoOBody pred zapasom: 97.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 93.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 93.9
21 : 9
2020-03-12
JozefDBody pred hrou: 125.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 125.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 126.1
:
JankoBBody pred zapasom: 98.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.0
21 : 16
2020-03-12
JozefSBody pred hrou: 97.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.8
:
PavelKBody pred zapasom: 91.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.7
15 : 21
2020-03-12
JozefSBody pred hrou: 94.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.7
:
JankaZBody pred zapasom: 95.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 92.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 92.8
21 : 14
2020-03-12
JozefSBody pred hrou: 97.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.4
:
MiskoOBody pred zapasom: 93.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 93.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 93.7
23 : 21
2020-03-12
JozefSBody pred hrou: 98.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.6
:
JankoBBody pred zapasom: 98.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.2
11 : 21
2020-03-12
PavelKBody pred hrou: 94.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 89.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 89.8
:
JankaZBody pred zapasom: 92.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.0
8 : 21
2020-03-12
PavelKBody pred hrou: 89.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 88.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 88.8
:
MiskoOBody pred zapasom: 93.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.1
17 : 21
2020-03-12
PavelKBody pred hrou: 88.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 85.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 85.1
:
JankoBBody pred zapasom: 102.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 106.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 106.2
9 : 21
2020-03-12
MiskoOBody pred hrou: 95.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 91.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 91.5
:
JankoBBody pred zapasom: 106.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 109.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 110.1
10 : 21
2020-03-12
PavolGBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.6
:
MiskoOBody pred zapasom: 91.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.2
16 : 21
2020-03-12
PavolGBody pred hrou: 97.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 91.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 91.7
:
JankoBBody pred zapasom: 110.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 116.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 116.3
5 : 21
2020-03-12
JozefDBody pred hrou: 126.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 126.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 126.6
:
JozefSBody pred zapasom: 94.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.3
21 : 15