Vancouver Slovak Mission Society

Ranking


RANKING based on All games at 2020-03-05

RankPlayer# of gamesLast game datePoints
1JozefS82020-03-05108.5
2JozefD82020-03-05106.5
3JankoB42020-03-05102.3
4MiskoO82020-03-0597.5
5MartinK82020-03-0596.1
6MiriamP82020-03-0593.2

Ranking constants

Start points: 100
Delta for G2: 40%
Extra for G2: 1%
Delta for G4: 20%
Extra for G4: 0.5%

All games at 2020-03-05
DatePlayersResults
2020-03-05
JankoBBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.3
,
MiriamPBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.3
:
MartinKBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.9
,
JozefSBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.9
13 : 21
21 : 17
2020-03-05
JankoBBody pred zapasom: 99.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.2
,
MiriamPBody pred zapasom: 99.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.2
:
JozefDBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.2
,
MiskoOBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.2
21 : 15
20 : 22
2020-03-05
MartinKBody pred zapasom: 100.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.5
,
JozefSBody pred zapasom: 100.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.5
:
JozefDBody pred zapasom: 99.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.9
,
MiskoOBody pred zapasom: 99.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.9
22 : 20
17 : 21
2020-03-05
JankoBBody pred zapasom: 100.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.5
,
JozefSBody pred zapasom: 100.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.7
:
MartinKBody pred zapasom: 100.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.3
,
MiskoOBody pred zapasom: 99.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.8
21 : 11
17 : 21
2020-03-05
JankoBBody pred zapasom: 101.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.3
,
JozefSBody pred zapasom: 101.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.5
:
JozefDBody pred zapasom: 99.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.3
,
MiriamPBody pred zapasom: 100.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.6
15 : 21
21 : 11
2020-03-05
MartinKBody pred zapasom: 99.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.7
,
MiskoOBody pred zapasom: 98.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.1
:
JozefDBody pred zapasom: 99.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.1
,
MiriamPBody pred zapasom: 99.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.5
15 : 21
21 : 19
2020-03-05
JozefDBody pred hrou: 100.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.9
:
MiriamPBody pred zapasom: 100.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.9
11 : 2
2020-03-05
MiriamPBody pred hrou: 96.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.3
:
MartinKBody pred zapasom: 98.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.5
11 : 13
2020-03-05
MartinKBody pred hrou: 99.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.7
:
MiskoOBody pred zapasom: 98.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.1
10 : 12
2020-03-05
MiskoOBody pred hrou: 99.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.5
:
JozefSBody pred zapasom: 102.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.3
9 : 11
2020-03-05
JozefDBody pred hrou: 103.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 106.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 106.2
:
MartinKBody pred zapasom: 98.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.5
11 : 5
2020-03-05
MiriamPBody pred hrou: 96.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.7
:
MiskoOBody pred zapasom: 98.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.3
9 : 11
2020-03-05
MartinKBody pred hrou: 96.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.1
:
JozefSBody pred zapasom: 103.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.9
10 : 12
2020-03-05
JozefDBody pred hrou: 106.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 108.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 108.2
:
MiskoOBody pred zapasom: 99.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.5
11 : 6
2020-03-05
MiriamPBody pred hrou: 95.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 93.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 93.2
:
JozefSBody pred zapasom: 103.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 106.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 106.6
4 : 11
2020-03-05
JozefDBody pred hrou: 108.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 106.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 106.5
:
JozefSBody pred zapasom: 106.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 108.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 108.5
7 : 11