Vancouver Slovak Mission Society

Ranking


RANKING based on All games at 2020-02-13

RankPlayer# of gamesLast game datePoints
1JozefS92020-02-13108.4
2PavolG92020-02-13107.2
3MartinK102020-02-13102.7
4MiskoO102020-02-1398.3
5MiriamP102020-02-1397.2
6PavelK102020-02-1389.9

Ranking constants

Start points: 100
Delta for G2: 40%
Extra for G2: 1%
Delta for G4: 20%
Extra for G4: 0.5%

All games at 2020-02-13
DatePlayersResults
2020-02-13
PavolGBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.3
:
PavelKBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.9
11 : 8
2020-02-13
MiskoOBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.3
:
MartinKBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.9
11 : 8
2020-02-13
MiriamPBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.3
:
JozefSBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.9
9 : 11
2020-02-13
PavolGBody pred hrou: 101.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.9
:
MiskoOBody pred zapasom: 101.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.9
11 : 5
2020-02-13
PavelKBody pred hrou: 98.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.8
:
MartinKBody pred zapasom: 98.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.2
8 : 11
2020-02-13
MiriamPBody pred hrou: 99.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.5
:
PavolGBody pred zapasom: 103.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 105.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 105.8
6 : 11
2020-02-13
JozefSBody pred hrou: 100.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 104.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 104.1
:
PavelKBody pred zapasom: 97.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.7
11 : 3
2020-02-13
MiskoOBody pred hrou: 98.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.6
:
MiriamPBody pred zapasom: 97.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.0
11 : 7
2020-02-13
MartinKBody pred hrou: 100.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.6
:
JozefSBody pred zapasom: 104.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 104.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 104.9
9 : 11
2020-02-13
PavolGBody pred hrou: 105.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 104.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 104.0
:
MartinKBody pred zapasom: 99.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.6
7 : 11
2020-02-13
PavolGBody pred hrou: 104.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.9
:
JozefSBody pred zapasom: 104.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 106.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 106.2
8 : 11
2020-02-13
PavelKBody pred hrou: 94.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 93.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 93.4
:
MiskoOBody pred zapasom: 100.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.0
7 : 11
2020-02-13
PavelKBody pred hrou: 93.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 92.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 92.9
:
MiriamPBody pred zapasom: 96.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.8
10 : 12
2020-02-13
MiskoOBody pred hrou: 102.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.1
:
JozefSBody pred zapasom: 106.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 105.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 105.3
11 : 9
2020-02-13
MartinKBody pred hrou: 101.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.7
:
MiriamPBody pred zapasom: 96.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.9
10 : 12
2020-02-13
MiskoOBody pred zapasom: 103.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.4
,
PavelKBody pred zapasom: 92.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 92.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 92.2
:
MartinKBody pred zapasom: 100.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.5
,
MiriamPBody pred zapasom: 97.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.7
17 : 21
2020-02-13
PavelKBody pred zapasom: 92.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 92.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 92.7
,
JozefSBody pred zapasom: 105.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 105.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 105.8
:
MiskoOBody pred zapasom: 102.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.0
,
MiriamPBody pred zapasom: 98.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.3
12 : 10
2020-02-13
PavolGBody pred zapasom: 102.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.9
,
MartinKBody pred zapasom: 101.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.5
:
MiskoOBody pred zapasom: 102.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.0
,
MiriamPBody pred zapasom: 98.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.3
11 : 6
2020-02-13
PavolGBody pred zapasom: 103.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 104.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 104.3
,
MartinKBody pred zapasom: 102.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.8
:
PavelKBody pred zapasom: 92.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 92.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 92.4
,
JozefSBody pred zapasom: 105.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 105.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 105.5
11 : 9
2020-02-13
MartinKBody pred zapasom: 102.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.4
,
MiriamPBody pred zapasom: 97.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.9
:
MiskoOBody pred zapasom: 101.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.5
,
PavelKBody pred zapasom: 92.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 91.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 91.9
11 : 8
2020-02-13
MartinKBody pred zapasom: 103.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.7
,
MiriamPBody pred zapasom: 97.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.2
:
PavolGBody pred zapasom: 104.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 105.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 105.0
,
JozefSBody pred zapasom: 105.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 106.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 106.3
7 : 11
2020-02-13
PavolGBody pred zapasom: 105.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 107.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 107.2
,
JozefSBody pred zapasom: 106.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 108.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 108.4
:
MiskoOBody pred zapasom: 100.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.3
,
PavelKBody pred zapasom: 91.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 89.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 89.9
11 : 0