Vancouver Slovak Mission Society

Ranking


RANKING based on All games at 2020-01-19

RankPlayer# of gamesLast game datePoints
1Filip32020-01-19114.0
2MarekK62020-01-19108.6
3Richard42020-01-19106.4
4DusanB22020-01-19102.3
5JankoP52020-01-1998.2
6MiroD52020-01-1995.9
7JozefS52020-01-1995.1
8Roman52020-01-1994.0
9MiskoO52020-01-1993.3

Ranking constants

Start points: 100
Delta for G2: 40%
Extra for G2: 1%
Delta for G4: 20%
Extra for G4: 0.5%

All games at 2020-01-19
DatePlayersResults
2020-01-19
JankoPBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.7
,
JozefSBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.7
:
MarekKBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.4
,
MiroDBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.4
21 : 18
2020-01-19
DusanBBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.6
,
JankoPBody pred zapasom: 100.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.3
:
MarekKBody pred zapasom: 99.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.9
,
MiroDBody pred zapasom: 99.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.9
20 : 22
2020-01-19
RichardBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.2
:
RomanBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.2
12 : 10
11 : 8
2020-01-19
MarekKBody pred hrou: 99.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.0
:
MiroDBody pred zapasom: 99.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.0
11 : 6
2020-01-19
MiskoOBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.7
:
FilipBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 105.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 106.0
10 : 21
18 : 21
2020-01-19
RichardBody pred hrou: 102.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.7
:
FilipBody pred zapasom: 106.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 107.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 108.3
17 : 21
20 : 22
2020-01-19
RomanBody pred hrou: 98.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.8
:
MiskoOBody pred zapasom: 94.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.5
9 : 11
7 : 11
2020-01-19
RomanBody pred zapasom: 95.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.3
,
JankoPBody pred zapasom: 100.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.9
:
MarekKBody pred zapasom: 102.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.6
,
JozefSBody pred zapasom: 100.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.2
22 : 20
2020-01-19
MiskoOBody pred hrou: 97.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.7
:
RichardBody pred zapasom: 100.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.0
7 : 11
11 : 7
5 : 11
2020-01-19
MarekKBody pred hrou: 101.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 107.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 108.2
:
JozefSBody pred zapasom: 100.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 93.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.2
21 : 12
21 : 14
2020-01-19
MarekKBody pred zapasom: 108.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 108.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 108.6
,
JankoPBody pred zapasom: 100.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.2
:
MiroDBody pred zapasom: 98.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.8
,
JozefSBody pred zapasom: 94.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 93.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 93.9
21 : 18
2020-01-19
FilipBody pred hrou: 108.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 113.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 114.0
:
RomanBody pred zapasom: 96.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 91.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 91.8
21 : 10
20 : 22
21 : 11
2020-01-19
MiskoOBody pred hrou: 95.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 93.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 93.4
:
DusanBBody pred zapasom: 99.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.3
7 : 11
8 : 11
2020-01-19
RomanBody pred hrou: 91.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 93.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.0
:
MiroDBody pred zapasom: 97.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.9
12 : 14
11 : 5
2020-01-19
RichardBody pred hrou: 103.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 106.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 106.4
:
JankoPBody pred zapasom: 101.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.2
11 : 6
11 : 8
2020-01-19
MiskoOBody pred hrou: 93.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 92.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 93.3
:
JozefSBody pred zapasom: 93.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.1
16 : 21
21 : 12
15 : 21