Vancouver Slovak Mission Society

Ranking


RANKING based on All games at 2019-12-28

RankPlayer# of gamesLast game datePoints
1MarekK62019-12-28133.7
2JankoB62019-12-28113.1
3LindaP52019-12-28108.7
4MikaM62019-12-28108.2
5MariaB62019-12-28108.2
6JozefD52019-12-28106.6
7EmilyP52019-12-28103.9
8JozefS42019-12-28102.6
9OliverP52019-12-28102.1
10PavelK32019-12-28101.8
11MirkaB12019-12-28101.0
12DenisM52019-12-28100.1
13MartinP52019-12-28100.0
14HeidiN42019-12-2899.8
15HonzaP52019-12-2899.7
16JakubD52019-12-2898.5
17VladoP32019-12-2898.0
18PavolG32019-12-2897.1
19MartinL12019-12-2896.9
20KatkaS52019-12-2896.7
21JankoL52019-12-2896.5
22SashaS12019-12-2895.9
23MartinaP22019-12-2895.8
24MichalK32019-12-2890.0
25DidierM52019-12-2888.7
26JozefP32019-12-2887.5
27NinaL52019-12-2886.0

Ranking constants

Start points: 100
Delta for G2: 40%
Extra for G2: 1%
Delta for G4: 20%
Extra for G4: 0.5%

All games at 2019-12-28
DatePlayersResults
2019-12-28
MariaBBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 105.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 105.4
:
NinaLBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.9
11 : 5
11 : 4
2019-12-28
MariaBBody pred hrou: 105.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 104.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 104.5
:
MikaMBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.1
9 : 11
2019-12-28
MariaBBody pred hrou: 104.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 105.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 105.6
:
OliverPBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.0
11 : 8
2019-12-28
MariaBBody pred hrou: 105.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 104.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 104.3
:
JakubDBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.6
8 : 11
2019-12-28
MariaBBody pred hrou: 104.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 107.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 107.1
:
MartinPBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.3
11 : 4
2019-12-28
NinaLBody pred hrou: 94.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 92.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 92.4
:
MikaMBody pred zapasom: 101.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.8
4 : 11
2019-12-28
NinaLBody pred hrou: 92.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 91.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 92.0
:
OliverPBody pred zapasom: 99.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.6
9 : 11
2019-12-28
NinaLBody pred hrou: 92.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 88.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 88.7
:
JakubDBody pred zapasom: 101.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 104.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 104.9
2 : 11
2019-12-28
NinaLBody pred hrou: 88.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 86.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 86.0
:
MartinPBody pred zapasom: 97.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.2
3 : 11
2019-12-28
MikaMBody pred hrou: 103.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 105.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 105.8
:
OliverPBody pred zapasom: 99.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.8
11 : 6
2019-12-28
MikaMBody pred hrou: 105.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 108.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 108.4
:
JakubDBody pred zapasom: 104.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.5
11 : 5
2019-12-28
MikaMBody pred hrou: 108.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 108.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 109.0
:
MartinPBody pred zapasom: 100.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.7
11 : 9
2019-12-28
OliverPBody pred hrou: 97.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.2
:
JakubDBody pred zapasom: 102.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.1
11 : 3
2019-12-28
OliverPBody pred hrou: 101.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.1
:
MartinPBody pred zapasom: 99.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.1
11 : 9
2019-12-28
JakubDBody pred hrou: 99.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.5
:
MartinPBody pred zapasom: 99.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.0
10 : 12
2019-12-28
JozefPBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.8
:
LindaPBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.6
15 : 21
2019-12-28
JozefPBody pred hrou: 97.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 92.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 92.4
:
DidierMBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 105.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 105.6
7 : 21
2019-12-28
LindaPBody pred hrou: 102.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 107.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 107.6
:
DidierMBody pred zapasom: 105.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.0
21 : 10
2019-12-28
JankoBBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.4
:
JozefDBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.0
20 : 22
2019-12-28
EmilyPBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.5
:
KatkaSBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.8
12 : 21
2019-12-28
EmilyPBody pred hrou: 96.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.7
:
PavolGBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.2
21 : 9
2019-12-28
KatkaSBody pred hrou: 103.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.3
:
PavolGBody pred zapasom: 95.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.0
16 : 21
2019-12-28
JozefSBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.0
:
DenisMBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.4
21 : 19
2019-12-28
HonzaPBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.4
:
MartinLBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.9
21 : 13
2019-12-28
MirkaBBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.0
:
VladoPBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.4
21 : 19
2019-12-28
HeidiNBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.0
:
PavelKBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.4
23 : 21
2019-12-28
MarekKBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 104.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 104.6
:
MichalKBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.7
21 : 10
2019-12-28
MarekKBody pred hrou: 104.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 110.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 110.3
:
JankoLBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.6
21 : 7
2019-12-28
MichalKBody pred hrou: 95.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.3
:
JankoLBody pred zapasom: 94.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.4
17 : 21
2019-12-28
LindaPBody pred hrou: 107.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 106.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 106.5
:
EmilyPBody pred zapasom: 101.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.2
20 : 22
2019-12-28
DenisMBody pred hrou: 99.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.7
:
PavolGBody pred zapasom: 98.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.1
21 : 18
2019-12-28
JozefDBody pred hrou: 101.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 104.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 104.8
:
DenisMBody pred zapasom: 100.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.2
21 : 12
2019-12-28
KatkaSBody pred hrou: 101.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 105.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 105.6
:
DidierMBody pred zapasom: 101.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.0
21 : 11
2019-12-28
JankoBBody pred hrou: 99.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 104.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 104.6
:
JozefPBody pred zapasom: 92.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 87.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 87.5
21 : 7
2019-12-28
JozefSBody pred hrou: 101.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.1
:
JankoBBody pred zapasom: 104.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 107.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 107.8
13 : 21
2019-12-28
EmilyPBody pred hrou: 103.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.1
:
JozefDBody pred zapasom: 104.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 108.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 108.3
13 : 21
2019-12-28
JankoBBody pred hrou: 107.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 113.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 113.5
:
KatkaSBody pred zapasom: 105.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.2
21 : 8
2019-12-28
JozefDBody pred hrou: 108.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 113.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 113.2
:
JankoBBody pred zapasom: 113.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 108.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 108.8
21 : 11
2019-12-28
MarekKBody pred hrou: 110.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 114.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 115.0
:
HeidiNBody pred zapasom: 101.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.6
21 : 9
2019-12-28
HonzaPBody pred hrou: 103.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 106.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 106.3
:
JankoLBody pred zapasom: 96.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 93.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 93.8
21 : 13
2019-12-28
MarekKBody pred hrou: 115.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 120.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 120.9
:
HonzaPBody pred zapasom: 106.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.7
21 : 7
2019-12-28
HeidiNBody pred hrou: 96.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.4
:
JankoLBody pred zapasom: 93.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.4
18 : 21
2019-12-28
VladoPBody pred hrou: 99.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.2
:
MartinaPBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.5
21 : 12
2019-12-28
PavelKBody pred hrou: 99.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 104.0
:
MichalKBody pred zapasom: 94.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 89.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 90.0
21 : 9
2019-12-28
HonzaPBody pred hrou: 100.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.2
:
PavelKBody pred zapasom: 104.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.8
21 : 16
2019-12-28
MartinaPBody pred hrou: 96.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.8
:
JankoLBody pred zapasom: 95.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.5
19 : 21
2019-12-28
HeidiNBody pred hrou: 95.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.8
:
SashaSBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.9
21 : 11
2019-12-28
MarekKBody pred hrou: 120.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 126.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 126.4
:
VladoPBody pred zapasom: 103.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.0
21 : 7
2019-12-28
EmilyPBody pred hrou: 100.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.9
:
KatkaSBody pred zapasom: 100.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.7
21 : 12
2019-12-28
LindaPBody pred hrou: 106.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 107.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 107.6
:
DenisMBody pred zapasom: 97.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.4
21 : 17
2019-12-28
DidierMBody pred hrou: 97.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 92.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 92.1
:
JozefSBody pred zapasom: 98.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.3
8 : 21
2019-12-28
LindaPBody pred hrou: 107.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 108.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 108.7
:
JozefSBody pred zapasom: 103.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.6
21 : 18
2019-12-28
DenisMBody pred hrou: 96.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.1
:
DidierMBody pred zapasom: 92.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 88.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 88.7
21 : 11
2019-12-28
HonzaPBody pred hrou: 103.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.7
:
JankoBBody pred zapasom: 108.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 112.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 113.1
15 : 21
16 : 21
2019-12-28
MarekKBody pred hrou: 126.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 133.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 133.7
:
JozefDBody pred zapasom: 113.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 106.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 106.6
21 : 14
21 : 10
2019-12-28
MariaBBody pred hrou: 107.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 108.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 108.2
:
MikaMBody pred zapasom: 109.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 108.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 108.2
11 : 9