Vancouver Slovak Mission Society

Ranking


RANKING based on All games by adult men

RankPlayer# of gamesLast game datePoints
1JozefD202020-03-12142.0
2MarekK172020-02-07139.0
3JankoB162020-03-12125.4
4Filip32020-01-19114.2
5Richard42020-01-19106.5
6JozefS442020-03-12105.3
7DusanB22020-01-19102.9
8StefanK12020-02-02102.6
9DenisM42019-12-28101.7
10JankoP52020-01-1999.8
11HonzaP52019-12-2899.0
12MartinL12019-12-2896.9
13PavolG122020-03-1296.7
14PavelH22019-12-1596.2
15MiroD52020-01-1996.1
16DidierM32019-12-2896.0
17MartinK132020-03-0595.4
18VladoP12019-12-2895.1
19Roman52020-01-1994.6
20JankoL32019-12-2894.0
21MiskoO252020-03-1290.6
22MichalK32019-12-2890.3
23MartinF22020-01-2589.6
24JozefP22019-12-2889.4
25PavelK182020-03-1278.8

Ranking constants

Start points: 100
Delta for G2: 40%
Extra for G2: 1%
Delta for G4: 20%
Extra for G4: 0.5%

All games by adult men
DatePlayersResults
2019-12-15
MarekKBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.0
:
PavelHBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.4
17 : 15
2019-12-15
MarekKBody pred hrou: 101.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.8
:
JozefSBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.3
11 : 9
2019-12-15
PavelHBody pred hrou: 99.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.2
:
JozefSBody pred zapasom: 99.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.6
3 : 11
2019-12-27
JozefDBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.8
:
JankoBBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.6
21 : 17
2019-12-27
JozefDBody pred hrou: 101.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.9
:
JozefSBody pred zapasom: 102.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.9
22 : 20
2019-12-27
JozefDBody pred hrou: 102.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 104.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 104.7
:
MarekKBody pred zapasom: 101.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.5
21 : 17
2019-12-27
JankoBBody pred hrou: 98.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.2
:
JozefSBody pred zapasom: 101.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.6
21 : 18
2019-12-27
JankoBBody pred hrou: 100.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.4
:
MarekKBody pred zapasom: 100.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.7
16 : 21
2019-12-27
JozefSBody pred hrou: 100.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.2
:
MarekKBody pred zapasom: 102.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 106.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 106.4
12 : 21
2019-12-27
JozefDBody pred hrou: 104.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 106.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 106.4
:
JozefSBody pred zapasom: 97.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.9
21 : 16
2019-12-28
JozefPBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.5
:
DidierMBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 105.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 105.8
7 : 21
2019-12-28
JankoBBody pred hrou: 98.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.5
:
JozefDBody pred zapasom: 106.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 106.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 106.7
20 : 22
2019-12-28
JozefSBody pred hrou: 95.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.2
:
DenisMBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.1
21 : 19
2019-12-28
HonzaPBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.4
:
MartinLBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.9
21 : 13
2019-12-28
MarekKBody pred hrou: 106.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 110.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 110.8
:
MichalKBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.0
21 : 10
2019-12-28
MarekKBody pred hrou: 110.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 116.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 116.3
:
JankoLBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.8
21 : 7
2019-12-28
MichalKBody pred hrou: 96.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.5
:
JankoLBody pred zapasom: 94.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.6
17 : 21
2019-12-28
DenisMBody pred hrou: 99.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.6
:
PavolGBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.9
21 : 18
2019-12-28
JozefDBody pred hrou: 106.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 110.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 110.3
:
DenisMBody pred zapasom: 100.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.4
21 : 12
2019-12-28
JankoBBody pred hrou: 98.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.9
:
JozefPBody pred zapasom: 94.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 89.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 89.4
21 : 7
2019-12-28
JozefSBody pred hrou: 97.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.6
:
JankoBBody pred zapasom: 103.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 106.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 106.8
13 : 21
2019-12-28
JozefDBody pred hrou: 110.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 114.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 114.6
:
JankoBBody pred zapasom: 106.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.8
21 : 11
2019-12-28
HonzaPBody pred hrou: 103.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 106.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 106.4
:
JankoLBody pred zapasom: 96.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 93.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.0
21 : 13
2019-12-28
MarekKBody pred hrou: 116.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 121.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 122.1
:
HonzaPBody pred zapasom: 106.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.7
21 : 7
2019-12-28
PavelKBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 104.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 104.5
:
MichalKBody pred zapasom: 94.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 90.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 90.3
21 : 9
2019-12-28
HonzaPBody pred hrou: 100.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.3
:
PavelKBody pred zapasom: 104.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.4
21 : 16
2019-12-28
MarekKBody pred hrou: 122.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 127.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 127.3
:
VladoPBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.1
21 : 7
2019-12-28
DidierMBody pred hrou: 105.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.0
:
JozefSBody pred zapasom: 94.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.7
8 : 21
2019-12-28
DenisMBody pred hrou: 97.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.7
:
DidierMBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.0
21 : 11
2019-12-28
HonzaPBody pred hrou: 103.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.0
:
JankoBBody pred zapasom: 102.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 107.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 107.8
15 : 21
16 : 21
2019-12-28
MarekKBody pred hrou: 127.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 134.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 134.8
:
JozefDBody pred zapasom: 114.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 107.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 107.8
21 : 14
21 : 10
2020-01-09
PavelKBody pred hrou: 102.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.0
:
JozefSBody pred zapasom: 100.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.4
15 : 21
2020-01-09
PavelKBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.5
:
JozefSBody pred zapasom: 103.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 106.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 106.3
14 : 21
2020-01-19
JankoPBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.2
,
JozefSBody pred zapasom: 106.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 107.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 107.6
:
MarekKBody pred zapasom: 134.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 133.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 133.4
,
MiroDBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.0
21 : 18
2020-01-19
DusanBBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.3
,
JankoPBody pred zapasom: 101.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.5
:
MarekKBody pred zapasom: 133.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 133.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 133.2
,
MiroDBody pred zapasom: 99.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.9
20 : 22
2020-01-19
RichardBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.2
:
RomanBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.2
12 : 10
11 : 8
2020-01-19
MarekKBody pred hrou: 133.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 134.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 134.5
:
MiroDBody pred zapasom: 98.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.8
11 : 6
2020-01-19
MiskoOBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.7
:
FilipBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 105.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 106.0
10 : 21
18 : 21
2020-01-19
RichardBody pred hrou: 102.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.7
:
FilipBody pred zapasom: 106.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 107.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 108.3
17 : 21
20 : 22
2020-01-19
RomanBody pred hrou: 98.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.8
:
MiskoOBody pred zapasom: 94.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.5
9 : 11
7 : 11
2020-01-19
RomanBody pred zapasom: 95.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.2
,
JankoPBody pred zapasom: 101.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.0
:
MarekKBody pred zapasom: 134.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 133.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 133.0
,
JozefSBody pred zapasom: 107.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 106.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 106.4
22 : 20
2020-01-19
MiskoOBody pred hrou: 97.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.7
:
RichardBody pred zapasom: 100.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.0
7 : 11
11 : 7
5 : 11
2020-01-19
MarekKBody pred hrou: 133.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 137.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 137.5
:
JozefSBody pred zapasom: 106.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.6
21 : 12
21 : 14
2020-01-19
MarekKBody pred zapasom: 137.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 137.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 137.4
,
JankoPBody pred zapasom: 103.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.9
:
MiroDBody pred zapasom: 97.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.9
,
JozefSBody pred zapasom: 102.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.8
21 : 18
2020-01-19
FilipBody pred hrou: 108.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 113.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 114.2
:
RomanBody pred zapasom: 97.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 92.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 92.4
21 : 10
20 : 22
21 : 11
2020-01-19
MiskoOBody pred hrou: 95.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 93.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 93.4
:
DusanBBody pred zapasom: 100.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.9
7 : 11
8 : 11
2020-01-19
RomanBody pred hrou: 92.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.6
:
MiroDBody pred zapasom: 97.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.1
12 : 14
11 : 5
2020-01-19
RichardBody pred hrou: 103.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 106.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 106.5
:
JankoPBody pred zapasom: 102.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.8
11 : 6
11 : 8
2020-01-19
MiskoOBody pred hrou: 93.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.1
:
JozefSBody pred zapasom: 102.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.2
16 : 21
21 : 12
15 : 21
2020-01-25
JozefDBody pred hrou: 107.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 116.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 117.2
:
JozefSBody pred zapasom: 102.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 93.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 93.8
21 : 15
21 : 15
21 : 9
2020-01-25
JozefDBody pred hrou: 117.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 126.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 126.6
:
MartinFBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 91.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 91.6
21 : 10
21 : 15
21 : 10
2020-01-25
JozefSBody pred hrou: 93.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.9
:
MartinFBody pred zapasom: 91.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 89.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 89.6
21 : 11
18 : 21
22 : 20
2020-02-02
StefanKBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.6
:
JozefSBody pred zapasom: 96.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.9
21 : 12
21 : 17
22 : 20
15 : 21
2020-02-07
MarekKBody pred hrou: 137.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 138.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 139.0
:
JozefSBody pred zapasom: 95.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.4
11 : 5
2020-02-13
PavolGBody pred hrou: 98.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.1
:
PavelKBody pred zapasom: 97.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.5
11 : 8
2020-02-13
MiskoOBody pred hrou: 95.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.5
:
MartinKBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.7
11 : 8
2020-02-13
PavolGBody pred hrou: 100.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.5
:
MiskoOBody pred zapasom: 96.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.3
11 : 5
2020-02-13
PavelKBody pred hrou: 96.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.5
:
MartinKBody pred zapasom: 98.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.9
8 : 11
2020-02-13
JozefSBody pred hrou: 94.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.6
:
PavelKBody pred zapasom: 95.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 92.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 92.4
11 : 3
2020-02-13
MartinKBody pred hrou: 99.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.1
:
JozefSBody pred zapasom: 97.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.6
9 : 11
2020-02-13
PavolGBody pred hrou: 102.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.8
:
MartinKBody pred zapasom: 99.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.0
7 : 11
2020-02-13
PavolGBody pred hrou: 100.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.6
:
JozefSBody pred zapasom: 98.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.0
8 : 11
2020-02-13
PavelKBody pred hrou: 92.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 91.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 91.1
:
MiskoOBody pred zapasom: 94.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.9
7 : 11
2020-02-13
MiskoOBody pred hrou: 95.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.9
:
JozefSBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.1
11 : 9
2020-02-13
PavolGBody pred zapasom: 99.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.9
,
MartinKBody pred zapasom: 101.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.3
:
PavelKBody pred zapasom: 91.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 90.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 90.8
,
JozefSBody pred zapasom: 99.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.9
11 : 9
2020-02-13
PavolGBody pred zapasom: 99.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.1
,
JozefSBody pred zapasom: 98.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.0
:
MiskoOBody pred zapasom: 96.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.8
,
PavelKBody pred zapasom: 90.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 88.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 88.8
11 : 0
2020-02-20
MartinKBody pred hrou: 101.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.6
:
JozefSBody pred zapasom: 101.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 104.0
14 : 21
2020-02-20
MiskoOBody pred hrou: 94.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 91.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 91.4
:
PavolGBody pred zapasom: 102.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 105.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 105.7
11 : 21
2020-02-20
JozefSBody pred hrou: 104.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 105.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 106.1
:
MiskoOBody pred zapasom: 91.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 89.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 89.7
21 : 14
2020-02-20
MartinKBody pred hrou: 98.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.8
:
MiskoOBody pred zapasom: 89.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 89.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 89.9
22 : 20
2020-02-20
JozefSBody pred hrou: 106.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 107.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 107.5
:
PavolGBody pred zapasom: 105.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 104.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 104.7
21 : 18
2020-02-20
MartinKBody pred hrou: 98.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.8
:
PavolGBody pred zapasom: 104.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 105.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 106.1
17 : 21
2020-02-27
JozefSBody pred hrou: 107.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 114.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 114.6
:
PavelKBody pred zapasom: 88.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 82.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 82.7
21 : 9
21 : 13
21 : 15
2020-02-27
JozefSBody pred hrou: 114.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 121.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 122.3
:
PavelKBody pred zapasom: 82.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 75.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 75.9
21 : 4
21 : 10
21 : 16
2020-02-27
JozefSBody pred hrou: 122.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 120.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 121.2
:
PavelKBody pred zapasom: 75.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 77.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 78.2
21 : 12
21 : 13
21 : 18
2020-03-05
MartinKBody pred zapasom: 97.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.4
,
JozefSBody pred zapasom: 121.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 120.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 120.7
:
JozefDBody pred zapasom: 126.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 127.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 127.3
,
MiskoOBody pred zapasom: 89.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 90.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 90.5
22 : 20
17 : 21
2020-03-05
JankoBBody pred zapasom: 107.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 107.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 107.8
,
JozefSBody pred zapasom: 120.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 120.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 120.6
:
MartinKBody pred zapasom: 97.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.7
,
MiskoOBody pred zapasom: 90.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 90.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 90.7
21 : 11
17 : 21
2020-03-05
MartinKBody pred hrou: 97.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.7
:
MiskoOBody pred zapasom: 90.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 91.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 91.9
10 : 12
2020-03-05
MiskoOBody pred hrou: 91.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 92.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 92.3
:
JozefSBody pred zapasom: 120.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 120.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 120.4
9 : 11
2020-03-05
JozefDBody pred hrou: 127.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 129.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 129.2
:
MartinKBody pred zapasom: 96.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.1
11 : 5
2020-03-05
MartinKBody pred hrou: 95.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.4
:
JozefSBody pred zapasom: 120.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 120.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 120.3
10 : 12
2020-03-05
JozefDBody pred hrou: 129.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 130.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 130.2
:
MiskoOBody pred zapasom: 92.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 91.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 91.4
11 : 6
2020-03-05
JozefDBody pred hrou: 130.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 127.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 127.9
:
JozefSBody pred zapasom: 120.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 122.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 122.7
7 : 11
2020-03-12
JozefDBody pred zapasom: 127.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 128.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 128.9
,
JozefSBody pred zapasom: 122.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 123.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 123.7
:
MiskoOBody pred zapasom: 91.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 90.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 90.6
,
JankoBBody pred zapasom: 107.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 106.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 106.8
21 : 13
2020-03-12
PavelKBody pred zapasom: 78.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 79.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 79.0
,
JankoBBody pred zapasom: 106.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 107.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 108.0
:
MiskoOBody pred zapasom: 90.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 89.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 89.8
,
JozefSBody pred zapasom: 123.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 122.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 122.6
21 : 19
2020-03-12
JozefDBody pred hrou: 128.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 135.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 135.8
:
JozefSBody pred zapasom: 122.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 115.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 116.0
21 : 7
2020-03-12
JozefDBody pred hrou: 135.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 138.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 138.3
:
PavelKBody pred zapasom: 79.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 76.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 76.8
21 : 8
2020-03-12
JozefDBody pred hrou: 138.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 140.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 141.1
:
MiskoOBody pred zapasom: 89.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 87.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 87.3
21 : 9
2020-03-12
JozefDBody pred hrou: 141.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 141.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 141.4
:
JankoBBody pred zapasom: 108.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 108.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 108.1
21 : 16
2020-03-12
JozefSBody pred hrou: 116.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 110.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 111.0
:
PavelKBody pred zapasom: 76.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 82.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 82.2
15 : 21
2020-03-12
JozefSBody pred hrou: 111.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 109.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 109.9
:
MiskoOBody pred zapasom: 87.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 88.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 88.8
23 : 21
2020-03-12
JozefSBody pred hrou: 109.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 105.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 105.6
:
JankoBBody pred zapasom: 108.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 112.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 112.8
11 : 21
2020-03-12
PavelKBody pred hrou: 82.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 81.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 81.5
:
MiskoOBody pred zapasom: 88.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 89.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 89.9
17 : 21
2020-03-12
PavelKBody pred hrou: 81.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 78.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 78.8
:
JankoBBody pred zapasom: 112.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 115.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 115.8
9 : 21
2020-03-12
MiskoOBody pred hrou: 89.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 87.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 87.1
:
JankoBBody pred zapasom: 115.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 118.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 118.9
10 : 21
2020-03-12
PavolGBody pred hrou: 106.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.9
:
MiskoOBody pred zapasom: 87.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 90.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 90.6
16 : 21
2020-03-12
PavolGBody pred hrou: 102.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.7
:
JankoBBody pred zapasom: 118.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 125.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 125.4
5 : 21
2020-03-12
JozefDBody pred hrou: 141.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 141.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 142.0
:
JozefSBody pred zapasom: 105.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 105.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 105.3
21 : 15