Vancouver Slovak Mission Society

Ranking


RANKING based on All games by adult women

RankPlayer# of gamesLast game datePoints
1HeidiN12019-12-28104.2
2EmilyP32019-12-28102.1
3ZuzkaH12019-12-15100.9
4KatkaS22019-12-2899.9
5JankaZ12019-12-1599.3
6LindaP12019-12-2899.1
7SashaS12019-12-2896.1

Ranking constants

Start points: 100
Delta for G2: 40%
Extra for G2: 1%
Delta for G4: 20%
Extra for G4: 0.5%

All games by adult women
DatePlayersResults
2019-12-15
JankaZBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.3
:
ZuzkaHBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.9
10 : 12
2019-12-28
EmilyPBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.5
:
KatkaSBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.8
12 : 21
2019-12-28
LindaPBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.1
:
EmilyPBody pred zapasom: 96.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.8
20 : 22
2019-12-28
HeidiNBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 104.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 104.2
:
SashaSBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.1
21 : 11
2019-12-28
EmilyPBody pred hrou: 97.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.1
:
KatkaSBody pred zapasom: 103.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.9
21 : 12