Vancouver Slovak Mission Society

Ranking


RANKING based on All games by adults

RankPlayer# of gamesLast game datePoints
1JozefD292020-03-12156.8
2MarekK222020-02-07148.5
3JankoB222020-03-12132.9
4JozefS752020-03-12116.9
5Filip32020-01-19114.3
6LindaP52019-12-28108.7
7Richard42020-01-19106.6
8PavelH92020-01-12105.9
9StefanK12020-02-02105.7
10EmilyP52019-12-28104.3
11DusanB22020-01-19103.0
12PavolG182020-03-12101.3
13MirkaB12019-12-28101.0
14DenisM52019-12-28100.4
15JankoP52020-01-19100.3
16HeidiN42019-12-28100.1
17HonzaP52019-12-2899.8
18VladoP32019-12-2898.2
19MartinL12019-12-2896.9
20KatkaS52019-12-2896.7
21MartinK282020-03-0596.7
22JankoL52019-12-2896.7
23MiroD52020-01-1996.2
24SashaS12019-12-2895.9
25MartinaP22019-12-2895.8
26MartinF52020-01-2595.8
27MiskoO362020-03-1295.2
28Roman52020-01-1995.0
29MiroL32020-01-2394.4
30JankaZ312020-03-1292.3
31DidierM52019-12-2888.7
32MichalK62020-01-0988.1
33JozefP32019-12-2887.5
34MiriamP282020-03-0583.5
35ZuzkaH92020-01-1282.5
36PavelK322020-03-1280.0

Ranking constants

Start points: 100
Delta for G2: 40%
Extra for G2: 1%
Delta for G4: 20%
Extra for G4: 0.5%

All games by adults
DatePlayersResults
2019-12-15
MarekKBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.7
:
JankaZBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.4
11 : 2
2019-12-15
MarekKBody pred hrou: 103.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 104.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 104.5
:
PavelHBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.6
17 : 15
2019-12-15
MarekKBody pred hrou: 104.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 108.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 108.5
:
ZuzkaHBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.0
11 : 1
2019-12-15
MarekKBody pred hrou: 108.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 109.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 109.2
:
JozefSBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.6
11 : 9
2019-12-15
JankaZBody pred hrou: 96.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.2
:
PavelHBody pred zapasom: 99.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.9
5 : 11
2019-12-15
JankaZBody pred hrou: 94.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 93.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 93.6
:
ZuzkaHBody pred zapasom: 96.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.8
10 : 12
2019-12-15
JankaZBody pred hrou: 93.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 91.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 91.2
:
JozefSBody pred zapasom: 99.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.2
4 : 11
2019-12-15
PavelHBody pred hrou: 101.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 104.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 104.3
:
ZuzkaHBody pred zapasom: 96.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.7
11 : 5
2019-12-15
PavelHBody pred hrou: 104.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.9
:
JozefSBody pred zapasom: 102.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 105.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 105.7
3 : 11
2019-12-15
ZuzkaHBody pred hrou: 94.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 93.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 93.1
:
JozefSBody pred zapasom: 105.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 107.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 107.4
6 : 11
2019-12-15
MarekKBody pred zapasom: 109.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 109.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 110.0
,
ZuzkaHBody pred zapasom: 93.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 93.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 93.8
:
PavelHBody pred zapasom: 100.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.3
,
JozefSBody pred zapasom: 107.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 106.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 106.7
21 : 18
2019-12-15
JankaZBody pred zapasom: 91.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.9
,
PavelHBody pred zapasom: 100.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 105.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 105.5
:
MarekKBody pred zapasom: 110.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 104.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 104.9
,
ZuzkaHBody pred zapasom: 93.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 89.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 89.5
21 : 16
21 : 15
21 : 10
2019-12-27
JozefDBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.8
:
JankoBBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.6
21 : 17
2019-12-27
JozefDBody pred hrou: 101.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.3
:
JozefSBody pred zapasom: 106.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 105.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 105.7
22 : 20
2019-12-27
JozefDBody pred hrou: 103.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 105.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 105.3
:
MarekKBody pred zapasom: 104.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.3
21 : 17
2019-12-27
JankoBBody pred hrou: 98.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.6
:
JozefSBody pred zapasom: 105.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 104.1
21 : 18
2019-12-27
JankoBBody pred hrou: 100.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.9
:
MarekKBody pred zapasom: 103.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 105.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 105.3
16 : 21
2019-12-27
JozefSBody pred hrou: 104.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.5
:
MarekKBody pred zapasom: 105.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 109.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 109.2
12 : 21
2019-12-27
JozefDBody pred hrou: 105.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 107.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 107.2
:
JozefSBody pred zapasom: 100.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.0
21 : 16
2019-12-28
JozefPBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.8
:
LindaPBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.6
15 : 21
2019-12-28
JozefPBody pred hrou: 97.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 92.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 92.4
:
DidierMBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 105.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 105.6
7 : 21
2019-12-28
LindaPBody pred hrou: 102.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 107.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 107.6
:
DidierMBody pred zapasom: 105.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.0
21 : 10
2019-12-28
JankoBBody pred hrou: 98.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.0
:
JozefDBody pred zapasom: 107.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 107.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 107.5
20 : 22
2019-12-28
EmilyPBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.5
:
KatkaSBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.8
12 : 21
2019-12-28
EmilyPBody pred hrou: 96.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.7
:
PavolGBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.2
21 : 9
2019-12-28
KatkaSBody pred hrou: 103.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.3
:
PavolGBody pred zapasom: 95.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.0
16 : 21
2019-12-28
JozefSBody pred hrou: 99.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.1
:
DenisMBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.3
21 : 19
2019-12-28
HonzaPBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.4
:
MartinLBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.9
21 : 13
2019-12-28
MirkaBBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.0
:
VladoPBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.4
21 : 19
2019-12-28
HeidiNBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.0
:
PavelKBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.4
23 : 21
2019-12-28
MarekKBody pred hrou: 109.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 113.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 113.5
:
MichalKBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.1
21 : 10
2019-12-28
MarekKBody pred hrou: 113.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 118.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 118.9
:
JankoLBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.8
21 : 7
2019-12-28
MichalKBody pred hrou: 96.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.6
:
JankoLBody pred zapasom: 94.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.7
17 : 21
2019-12-28
LindaPBody pred hrou: 107.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 106.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 106.5
:
EmilyPBody pred zapasom: 101.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.2
20 : 22
2019-12-28
DenisMBody pred hrou: 99.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.6
:
PavolGBody pred zapasom: 98.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.1
21 : 18
2019-12-28
JozefDBody pred hrou: 107.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 110.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 111.0
:
DenisMBody pred zapasom: 100.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.4
21 : 12
2019-12-28
KatkaSBody pred hrou: 101.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 105.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 105.6
:
DidierMBody pred zapasom: 101.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.0
21 : 11
2019-12-28
JankoBBody pred hrou: 99.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 104.2
:
JozefPBody pred zapasom: 92.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 87.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 87.5
21 : 7
2019-12-28
JozefSBody pred hrou: 100.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.2
:
JankoBBody pred zapasom: 104.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 107.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 107.4
13 : 21
2019-12-28
EmilyPBody pred hrou: 103.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.4
:
JozefDBody pred zapasom: 111.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 113.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 114.1
13 : 21
2019-12-28
JankoBBody pred hrou: 107.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 112.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 113.0
:
KatkaSBody pred zapasom: 105.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.2
21 : 8
2019-12-28
JozefDBody pred hrou: 114.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 118.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 118.8
:
JankoBBody pred zapasom: 113.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 108.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 108.6
21 : 11
2019-12-28
MarekKBody pred hrou: 118.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 123.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 123.3
:
HeidiNBody pred zapasom: 101.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.9
21 : 9
2019-12-28
HonzaPBody pred hrou: 103.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 106.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 106.4
:
JankoLBody pred zapasom: 96.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 93.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.1
21 : 13
2019-12-28
MarekKBody pred hrou: 123.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 128.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 129.0
:
HonzaPBody pred zapasom: 106.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.0
21 : 7
2019-12-28
HeidiNBody pred hrou: 96.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.7
:
JankoLBody pred zapasom: 94.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.6
18 : 21
2019-12-28
VladoPBody pred hrou: 99.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.2
:
MartinaPBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.5
21 : 12
2019-12-28
PavelKBody pred hrou: 99.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 104.0
:
MichalKBody pred zapasom: 94.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 90.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 90.3
21 : 9
2019-12-28
HonzaPBody pred hrou: 101.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.4
:
PavelKBody pred zapasom: 104.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.9
21 : 16
2019-12-28
MartinaPBody pred hrou: 96.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.8
:
JankoLBody pred zapasom: 95.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.7
19 : 21
2019-12-28
HeidiNBody pred hrou: 95.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.1
:
SashaSBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.9
21 : 11
2019-12-28
MarekKBody pred hrou: 129.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 134.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 134.3
:
VladoPBody pred zapasom: 103.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.2
21 : 7
2019-12-28
EmilyPBody pred hrou: 100.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 104.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 104.3
:
KatkaSBody pred zapasom: 100.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.7
21 : 12
2019-12-28
LindaPBody pred hrou: 106.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 107.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 107.6
:
DenisMBody pred zapasom: 97.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.7
21 : 17
2019-12-28
DidierMBody pred hrou: 97.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 92.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 92.1
:
JozefSBody pred zapasom: 97.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.5
8 : 21
2019-12-28
LindaPBody pred hrou: 107.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 108.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 108.7
:
JozefSBody pred zapasom: 102.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.8
21 : 18
2019-12-28
DenisMBody pred hrou: 96.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.4
:
DidierMBody pred zapasom: 92.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 88.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 88.7
21 : 11
2019-12-28
HonzaPBody pred hrou: 103.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.8
:
JankoBBody pred zapasom: 108.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 112.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 113.0
15 : 21
16 : 21
2019-12-28
MarekKBody pred hrou: 134.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 141.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 141.8
:
JozefDBody pred zapasom: 118.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 111.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 112.0
21 : 14
21 : 10
2020-01-09
JozefSBody pred zapasom: 101.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.5
,
JankaZBody pred zapasom: 95.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.5
:
MichalKBody pred zapasom: 90.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 88.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 88.8
,
PavelKBody pred zapasom: 101.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.1
21 : 12
2020-01-09
JozefSBody pred zapasom: 103.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 104.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 104.1
,
MichalKBody pred zapasom: 88.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 89.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 89.3
:
JankaZBody pred zapasom: 97.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.1
,
PavelKBody pred zapasom: 100.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.7
21 : 19
2020-01-09
JozefSBody pred zapasom: 104.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 105.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 105.5
,
PavelKBody pred zapasom: 99.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.0
:
JankaZBody pred zapasom: 97.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.8
,
MichalKBody pred zapasom: 89.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 88.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 88.1
21 : 13
2020-01-09
PavelKBody pred hrou: 101.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.4
:
JankaZBody pred zapasom: 95.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.8
21 : 17
2020-01-09
PavelKBody pred hrou: 102.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.2
:
JozefSBody pred zapasom: 105.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 107.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 108.0
15 : 21
2020-01-09
JozefSBody pred hrou: 108.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 110.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 110.9
:
JankaZBody pred zapasom: 94.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 92.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 92.1
21 : 12
2020-01-09
PavelKBody pred hrou: 100.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.2
:
JozefSBody pred zapasom: 110.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 113.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 113.4
14 : 21
2020-01-09
JankaZBody pred hrou: 92.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 89.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 90.0
:
PavelKBody pred zapasom: 98.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.6
14 : 21
2020-01-09
JozefSBody pred hrou: 113.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 117.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 117.6
:
JankaZBody pred zapasom: 90.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 86.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 86.5
21 : 14
21 : 11
2020-01-12
JankaZBody pred zapasom: 86.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 89.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 90.0
,
JozefSBody pred zapasom: 117.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 122.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 122.3
:
PavelHBody pred zapasom: 105.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.4
,
ZuzkaHBody pred zapasom: 89.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 85.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 86.1
21 : 10
21 : 17
21 : 13
21 : 14
2020-01-12
JankaZBody pred zapasom: 90.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 91.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 91.5
,
PavelHBody pred zapasom: 101.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.0
:
ZuzkaHBody pred zapasom: 86.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 85.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 85.2
,
JozefSBody pred zapasom: 122.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 120.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 120.9
21 : 17
22 : 20
17 : 21
23 : 21
2020-01-12
JankaZBody pred zapasom: 91.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 88.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 88.6
,
ZuzkaHBody pred zapasom: 85.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 82.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 82.5
:
PavelHBody pred zapasom: 103.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 105.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 105.9
,
JozefSBody pred zapasom: 120.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 124.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 124.2
9 : 21
14 : 21
9 : 21
17 : 21
2020-01-19
JankoPBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.0
,
JozefSBody pred zapasom: 124.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 125.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 125.4
:
MarekKBody pred zapasom: 141.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 140.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 140.6
,
MiroDBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.2
21 : 18
2020-01-19
DusanBBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.4
,
JankoPBody pred zapasom: 101.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.4
:
MarekKBody pred zapasom: 140.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 140.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 140.2
,
MiroDBody pred zapasom: 99.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.9
20 : 22
2020-01-19
RichardBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.2
:
RomanBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.2
12 : 10
11 : 8
2020-01-19
MarekKBody pred hrou: 140.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 141.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 141.3
:
MiroDBody pred zapasom: 98.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.0
11 : 6
2020-01-19
MiskoOBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.7
:
FilipBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 105.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 106.0
10 : 21
18 : 21
2020-01-19
RichardBody pred hrou: 102.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.7
:
FilipBody pred zapasom: 106.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 107.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 108.3
17 : 21
20 : 22
2020-01-19
RomanBody pred hrou: 98.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.8
:
MiskoOBody pred zapasom: 94.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.5
9 : 11
7 : 11
2020-01-19
RomanBody pred zapasom: 95.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.7
,
JankoPBody pred zapasom: 101.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.4
:
MarekKBody pred zapasom: 141.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 139.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 139.3
,
JozefSBody pred zapasom: 125.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 123.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 123.7
22 : 20
2020-01-19
MiskoOBody pred hrou: 97.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.7
:
RichardBody pred zapasom: 100.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.0
7 : 11
11 : 7
5 : 11
2020-01-19
MarekKBody pred hrou: 139.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 145.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 146.0
:
JozefSBody pred zapasom: 123.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 117.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 117.6
21 : 12
21 : 14
2020-01-19
MarekKBody pred zapasom: 146.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 146.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 146.1
,
JankoPBody pred zapasom: 103.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.5
:
MiroDBody pred zapasom: 98.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.0
,
JozefSBody pred zapasom: 117.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 117.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 117.7
21 : 18
2020-01-19
FilipBody pred hrou: 108.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 113.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 114.3
:
RomanBody pred zapasom: 97.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 92.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 92.8
21 : 10
20 : 22
21 : 11
2020-01-19
MiskoOBody pred hrou: 95.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 93.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 93.4
:
DusanBBody pred zapasom: 100.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.0
7 : 11
8 : 11
2020-01-19
RomanBody pred hrou: 92.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.0
:
MiroDBody pred zapasom: 98.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.2
12 : 14
11 : 5
2020-01-19
RichardBody pred hrou: 103.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 106.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 106.6
:
JankoPBody pred zapasom: 103.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.3
11 : 6
11 : 8
2020-01-19
MiskoOBody pred hrou: 93.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.0
:
JozefSBody pred zapasom: 117.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 113.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 114.1
16 : 21
21 : 12
15 : 21
2020-01-23
JankaZBody pred zapasom: 88.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 85.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 85.4
,
MiroLBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.4
:
MartinFBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 103.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 103.3
,
JozefSBody pred zapasom: 114.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 117.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 117.9
8 : 21
13 : 21
2020-01-23
JankaZBody pred zapasom: 85.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 87.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 87.7
,
MartinFBody pred zapasom: 103.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 105.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 106.0
:
MiroLBody pred zapasom: 96.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.4
,
JozefSBody pred zapasom: 117.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 115.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 115.3
21 : 18
21 : 17
2020-01-23
JankaZBody pred zapasom: 87.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 87.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 87.9
,
JozefSBody pred zapasom: 115.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 115.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 115.6
:
MartinFBody pred zapasom: 106.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 105.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 106.0
,
MiroLBody pred zapasom: 94.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.4
18 : 21
21 : 17
2020-01-25
JozefDBody pred hrou: 112.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 123.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 124.0
:
JozefSBody pred zapasom: 115.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 104.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 104.5
21 : 15
21 : 15
21 : 9
2020-01-25
JozefDBody pred hrou: 124.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 133.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 134.0
:
MartinFBody pred zapasom: 106.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.0
21 : 10
21 : 15
21 : 10
2020-01-25
JozefSBody pred hrou: 104.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 106.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 106.8
:
MartinFBody pred zapasom: 97.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.8
21 : 11
18 : 21
22 : 20
2020-01-29
MiriamPBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.2
,
MartinKBody pred zapasom: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.2
:
JankaZBody pred zapasom: 87.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 90.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 90.7
,
JozefSBody pred zapasom: 106.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 110.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 110.2
18 : 21
14 : 21
16 : 21
2020-01-29
MiriamPBody pred zapasom: 97.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.5
,
MartinKBody pred zapasom: 97.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.5
:
JankaZBody pred zapasom: 90.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 91.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 91.6
,
JozefSBody pred zapasom: 110.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 111.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 111.4
21 : 17
8 : 21
22 : 20
20 : 22
2020-01-29
MiriamPBody pred zapasom: 96.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.3
,
MartinKBody pred zapasom: 96.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.3
:
JankaZBody pred zapasom: 91.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 92.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 92.1
,
JozefSBody pred zapasom: 111.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 111.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 111.9
17 : 21
15 : 21
21 : 16
2020-02-02
StefanKBody pred hrou: 100.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 104.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 105.7
:
JozefSBody pred zapasom: 111.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 107.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 107.7
21 : 12
21 : 17
22 : 20
15 : 21
2020-02-06
MiriamPBody pred zapasom: 96.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 93.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 93.8
,
MartinKBody pred zapasom: 96.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 93.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 93.8
:
JankaZBody pred zapasom: 92.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.5
,
JozefSBody pred zapasom: 107.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 110.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 110.5
17 : 21
11 : 21
2020-02-06
JankaZBody pred zapasom: 94.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 91.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 91.5
,
MartinKBody pred zapasom: 93.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 90.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 90.9
:
MiriamPBody pred zapasom: 93.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.9
,
JozefSBody pred zapasom: 110.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 113.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 114.1
11 : 21
13 : 21
16 : 21
16 : 21
2020-02-06
JankaZBody pred zapasom: 91.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 88.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 89.1
,
MiriamPBody pred zapasom: 96.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.3
:
MartinKBody pred zapasom: 90.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 93.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 93.6
,
JozefSBody pred zapasom: 114.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 117.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 117.5
9 : 21
18 : 21
16 : 21
11 : 21
15 : 21
18 : 21
2020-02-07
MarekKBody pred hrou: 146.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 148.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 148.5
:
JozefSBody pred zapasom: 117.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 115.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 115.3
11 : 5
2020-02-13
PavolGBody pred hrou: 97.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.5
:
PavelKBody pred zapasom: 100.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.4
11 : 8
2020-02-13
MiskoOBody pred hrou: 98.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.1
:
MartinKBody pred zapasom: 93.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 92.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 92.7
11 : 8
2020-02-13
MiriamPBody pred hrou: 94.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.4
:
JozefSBody pred zapasom: 115.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 115.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 115.4
9 : 11
2020-02-13
PavolGBody pred hrou: 98.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.0
:
MiskoOBody pred zapasom: 99.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.7
11 : 5
2020-02-13
PavelKBody pred hrou: 99.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.1
:
MartinKBody pred zapasom: 92.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.2
8 : 11
2020-02-13
MiriamPBody pred hrou: 94.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 92.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 92.7
:
PavolGBody pred zapasom: 101.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.9
6 : 11
2020-02-13
JozefSBody pred hrou: 115.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 118.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 118.4
:
PavelKBody pred zapasom: 98.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.2
11 : 3
2020-02-13
MiskoOBody pred hrou: 96.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.2
:
MiriamPBody pred zapasom: 92.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 91.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 91.4
11 : 7
2020-02-13
MartinKBody pred hrou: 94.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.5
:
JozefSBody pred zapasom: 118.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 118.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 118.4
9 : 11
2020-02-13
PavolGBody pred hrou: 102.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.1
:
MartinKBody pred zapasom: 94.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.4
7 : 11
2020-02-13
PavolGBody pred hrou: 101.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.5
:
JozefSBody pred zapasom: 118.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 119.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 119.2
8 : 11
2020-02-13
PavelKBody pred hrou: 95.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 93.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 93.8
:
MiskoOBody pred zapasom: 98.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.8
7 : 11
2020-02-13
PavelKBody pred hrou: 93.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 93.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 93.1
:
MiriamPBody pred zapasom: 91.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 92.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 92.4
10 : 12
2020-02-13
MiskoOBody pred hrou: 99.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.5
:
JozefSBody pred zapasom: 119.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 117.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 117.6
11 : 9
2020-02-13
MartinKBody pred hrou: 96.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.6
:
MiriamPBody pred zapasom: 92.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 93.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 93.4
10 : 12
2020-02-13
MiskoOBody pred zapasom: 101.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.7
,
PavelKBody pred zapasom: 93.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 92.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 92.3
:
MartinKBody pred zapasom: 95.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.5
,
MiriamPBody pred zapasom: 93.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.3
17 : 21
2020-02-13
PavelKBody pred zapasom: 92.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 92.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 92.5
,
JozefSBody pred zapasom: 117.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 117.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 117.9
:
MiskoOBody pred zapasom: 100.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 100.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 100.4
,
MiriamPBody pred zapasom: 94.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.1
12 : 10
2020-02-13
PavolGBody pred zapasom: 100.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.5
,
MartinKBody pred zapasom: 96.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.5
:
MiskoOBody pred zapasom: 100.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.5
,
MiriamPBody pred zapasom: 94.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 93.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 93.2
11 : 6
2020-02-13
PavolGBody pred zapasom: 101.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.0
,
MartinKBody pred zapasom: 97.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.1
:
PavelKBody pred zapasom: 92.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 92.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 92.1
,
JozefSBody pred zapasom: 117.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 117.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 117.4
11 : 9
2020-02-13
MartinKBody pred zapasom: 98.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.7
,
MiriamPBody pred zapasom: 93.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 93.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 93.8
:
MiskoOBody pred zapasom: 99.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.9
,
PavelKBody pred zapasom: 92.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 91.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 91.5
11 : 8
2020-02-13
MartinKBody pred zapasom: 98.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.1
,
MiriamPBody pred zapasom: 93.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 93.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 93.3
:
PavolGBody pred zapasom: 102.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 102.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 102.6
,
JozefSBody pred zapasom: 117.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 118.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 118.0
7 : 11
2020-02-13
PavolGBody pred zapasom: 102.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 104.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 104.6
,
JozefSBody pred zapasom: 118.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 120.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 120.3
:
MiskoOBody pred zapasom: 98.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.7
,
PavelKBody pred zapasom: 91.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 89.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 89.5
11 : 0
2020-02-20
MartinKBody pred hrou: 98.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.7
:
JozefSBody pred zapasom: 120.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 121.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 122.0
14 : 21
2020-02-20
JozefSBody pred hrou: 122.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 125.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 125.6
:
MiriamPBody pred zapasom: 93.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 89.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 89.9
21 : 9
2020-02-20
MiriamPBody pred hrou: 89.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 87.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 87.1
:
MiskoOBody pred zapasom: 96.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 99.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 99.8
12 : 21
2020-02-20
MiskoOBody pred hrou: 99.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.2
:
PavolGBody pred zapasom: 104.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 108.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 108.6
11 : 21
2020-02-20
MartinKBody pred hrou: 96.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.3
:
MiriamPBody pred zapasom: 87.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 86.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 86.9
21 : 18
2020-02-20
JozefSBody pred hrou: 125.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 126.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 126.9
:
MiskoOBody pred zapasom: 96.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.3
21 : 14
2020-02-20
MiriamPBody pred hrou: 86.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 85.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 85.9
:
PavolGBody pred zapasom: 108.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 109.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 110.0
14 : 21
2020-02-20
MartinKBody pred hrou: 97.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.1
:
MiskoOBody pred zapasom: 95.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.9
22 : 20
2020-02-20
JozefSBody pred hrou: 126.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 127.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 127.2
:
PavolGBody pred zapasom: 110.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 109.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 110.1
21 : 18
2020-02-20
MartinKBody pred hrou: 98.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.5
:
PavolGBody pred zapasom: 110.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 110.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 111.1
17 : 21
2020-02-27
JozefSBody pred hrou: 127.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 130.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 131.6
:
PavelKBody pred zapasom: 89.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 85.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 86.2
21 : 9
21 : 13
21 : 15
2020-02-27
JozefSBody pred hrou: 131.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 137.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 138.1
:
PavelKBody pred zapasom: 86.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 80.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 80.5
21 : 4
21 : 10
21 : 16
2020-02-27
JozefSBody pred hrou: 138.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 134.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 135.5
:
PavelKBody pred zapasom: 80.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 83.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 84.2
21 : 12
21 : 13
21 : 18
2020-03-05
JankoBBody pred zapasom: 113.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 113.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 113.5
,
MiriamPBody pred zapasom: 85.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 86.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 86.3
:
MartinKBody pred zapasom: 97.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.3
,
JozefSBody pred zapasom: 135.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 135.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 135.2
13 : 21
21 : 17
2020-03-05
JankoBBody pred zapasom: 113.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 115.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 115.8
,
MiriamPBody pred zapasom: 86.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 88.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 88.1
:
JozefDBody pred zapasom: 134.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 131.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 131.8
,
MiskoOBody pred zapasom: 94.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 93.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 93.3
21 : 15
20 : 22
2020-03-05
MartinKBody pred zapasom: 97.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.8
,
JozefSBody pred zapasom: 135.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 134.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 134.4
:
JozefDBody pred zapasom: 131.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 132.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 132.8
,
MiskoOBody pred zapasom: 93.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 93.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.0
22 : 20
17 : 21
2020-03-05
JankoBBody pred zapasom: 115.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 115.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 115.2
,
JozefSBody pred zapasom: 134.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 133.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 133.7
:
MartinKBody pred zapasom: 96.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.6
,
MiskoOBody pred zapasom: 94.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.9
21 : 11
17 : 21
2020-03-05
JankoBBody pred zapasom: 115.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 115.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 115.3
,
JozefSBody pred zapasom: 133.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 133.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 133.7
:
JozefDBody pred zapasom: 132.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 132.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 132.9
,
MiriamPBody pred zapasom: 88.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 88.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 88.2
15 : 21
21 : 11
2020-03-05
MartinKBody pred zapasom: 97.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.0
,
MiskoOBody pred zapasom: 94.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.2
:
JozefDBody pred zapasom: 132.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 132.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 132.7
,
MiriamPBody pred zapasom: 88.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 88.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 88.1
15 : 21
21 : 19
2020-03-05
JozefDBody pred hrou: 132.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 135.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 135.6
:
MiriamPBody pred zapasom: 88.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 85.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 85.3
11 : 2
2020-03-05
MiriamPBody pred hrou: 85.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 85.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 85.3
:
MartinKBody pred zapasom: 98.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 98.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 98.2
11 : 13
2020-03-05
MartinKBody pred hrou: 98.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.4
:
MiskoOBody pred zapasom: 95.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.2
10 : 12
2020-03-05
MiskoOBody pred hrou: 96.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.9
:
JozefSBody pred zapasom: 133.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 133.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 133.3
9 : 11
2020-03-05
JozefDBody pred hrou: 135.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 137.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 137.3
:
MartinKBody pred zapasom: 97.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.9
11 : 5
2020-03-05
MiriamPBody pred hrou: 85.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 85.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 85.1
:
MiskoOBody pred zapasom: 96.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 97.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 97.3
9 : 11
2020-03-05
MartinKBody pred hrou: 95.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.7
:
JozefSBody pred zapasom: 133.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 132.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 132.7
10 : 12
2020-03-05
JozefDBody pred hrou: 137.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 138.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 138.4
:
MiskoOBody pred zapasom: 97.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 96.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 96.3
11 : 6
2020-03-05
MiriamPBody pred hrou: 85.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 83.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 83.5
:
JozefSBody pred zapasom: 132.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 134.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 134.4
4 : 11
2020-03-05
JozefDBody pred hrou: 138.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 136.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 136.1
:
JozefSBody pred zapasom: 134.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 136.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 136.8
7 : 11
2020-03-12
JozefDBody pred zapasom: 136.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 137.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 137.6
,
JozefSBody pred zapasom: 136.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 138.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 138.3
:
PavelKBody pred zapasom: 84.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 82.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 82.8
,
JankaZBody pred zapasom: 89.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 87.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 87.6
21 : 8
2020-03-12
JozefDBody pred zapasom: 137.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 138.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 138.5
,
JozefSBody pred zapasom: 138.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 139.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 139.2
:
MiskoOBody pred zapasom: 96.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.6
,
JankoBBody pred zapasom: 115.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 114.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 114.4
21 : 13
2020-03-12
PavelKBody pred zapasom: 82.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 83.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 83.3
,
JankaZBody pred zapasom: 87.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 88.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 88.1
:
MiskoOBody pred zapasom: 95.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 95.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.3
,
JankoBBody pred zapasom: 114.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 114.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 114.0
19 : 21
2020-03-12
JozefDBody pred zapasom: 138.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 140.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 140.0
,
JankaZBody pred zapasom: 88.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 89.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 89.0
:
PavelKBody pred zapasom: 83.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 82.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 82.3
,
JankoBBody pred zapasom: 114.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 112.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 112.7
21 : 13
2020-03-12
JozefDBody pred zapasom: 140.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 141.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 141.3
,
JankaZBody pred zapasom: 89.0
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 89.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 89.9
:
MiskoOBody pred zapasom: 95.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.5
,
JozefSBody pred zapasom: 139.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 138.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 138.1
21 : 17
2020-03-12
PavelKBody pred zapasom: 82.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 83.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 83.4
,
JankoBBody pred zapasom: 112.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 114.0
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 114.1
:
MiskoOBody pred zapasom: 94.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 93.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 93.6
,
JozefSBody pred zapasom: 138.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 136.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 136.7
21 : 19
2020-03-12
JozefDBody pred hrou: 141.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 148.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 149.1
:
JozefSBody pred zapasom: 136.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 129.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 129.3
21 : 7
2020-03-12
JozefDBody pred hrou: 149.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 151.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 151.5
:
PavelKBody pred zapasom: 83.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 81.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 81.2
21 : 8
2020-03-12
JozefDBody pred hrou: 151.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 153.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 153.8
:
JankaZBody pred zapasom: 89.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 87.8
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 87.9
21 : 9
2020-03-12
JozefDBody pred hrou: 153.8
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 156.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 156.4
:
MiskoOBody pred zapasom: 93.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 91.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 91.3
21 : 9
2020-03-12
JozefDBody pred hrou: 156.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 155.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 156.1
:
JankoBBody pred zapasom: 114.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 114.5
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 114.7
21 : 16
2020-03-12
JozefSBody pred hrou: 129.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 123.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 123.4
:
PavelKBody pred zapasom: 81.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 87.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 87.4
15 : 21
2020-03-12
JozefSBody pred hrou: 123.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 123.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 124.1
:
JankaZBody pred zapasom: 87.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 87.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 87.6
21 : 14
2020-03-12
JozefSBody pred hrou: 124.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 122.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 122.3
:
MiskoOBody pred zapasom: 91.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 93.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 93.6
23 : 21
2020-03-12
JozefSBody pred hrou: 122.3
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 117.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 117.2
:
JankoBBody pred zapasom: 114.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 119.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 120.1
11 : 21
2020-03-12
PavelKBody pred hrou: 87.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 82.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 82.9
:
JankaZBody pred zapasom: 87.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 92.1
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 92.3
8 : 21
2020-03-12
PavelKBody pred hrou: 82.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 82.3
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 82.5
:
MiskoOBody pred zapasom: 93.6
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 94.4
17 : 21
2020-03-12
PavelKBody pred hrou: 82.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 79.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 80.0
:
JankoBBody pred zapasom: 120.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 122.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 122.9
9 : 21
2020-03-12
MiskoOBody pred hrou: 94.4
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 91.4
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 91.5
:
JankoBBody pred zapasom: 122.9
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 125.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 126.1
10 : 21
2020-03-12
PavolGBody pred hrou: 111.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 107.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 107.7
:
MiskoOBody pred zapasom: 91.5
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 94.9
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 95.2
16 : 21
2020-03-12
PavolGBody pred hrou: 107.7
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 101.2
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 101.3
:
JankoBBody pred zapasom: 126.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 132.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 132.9
5 : 21
2020-03-12
JozefDBody pred hrou: 156.1
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 156.6
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 156.8
:
JozefSBody pred zapasom: 117.2
Po hre, po porovnani ocakavania a skutocnosti: 116.7
Po pridani niekolko 'drobnych' za ziskane 'lopticky': 116.9
21 : 15